reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Rogal
 

Załączniki

  • 1449905728071.jpg
    1449905728071.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 38
Super rogal :) Tez taki chce. Ale ja poczekam do środy z zakupami.

No Galaxia jest ale zoabaczcie ile czasu jej nie ma, może niech ktoś utworzy nową listę mam czerwcowych.
 
Ja mam wózek Jane slalom pro, jednym palcem się prowadzi. Dokupiłam tylko gondolkę.
Moje aktualne marzenie to ten leżaczek BABYBJÖRN Balance ale to prawie 6 stów. A za używany i tak trzeba dać 4.
 
Ja wiem ze to bardzo wcześnie na wózek ale my musimy porównać tutaj i w Polsce . Chcemy poznać opinie bo ja dziekuje bardzo kupić wózek jedynie dla firmy .. A co do rogala to ja tez chyba kupie bo dziś obudziłam sie z takim bólem pleców ze aż promieniuje na brzuch .. A
Ja jutro dopiero zaczynam 13 tydz. Aż boje sie pomysleć co bedzie pózniej :) PaulinaT niestety ja porównywałam jeszcze zanim zaszłam w ciąże i niestety jest różnica miedzy tymi tańszymi i droższymi .. Jak wszystko .. Jak juz zobaczysz i porównasz ten droższy to nie chcesz innego . Jednocześnie zdaje sobie sprawę ze mieszkając w Polsce nie mogłabym sobie na tyle pozwolić . Wiec ja nie porównuje swojej sytuacji . Ważne żeby byc zadowolonym z tego co sie ma .
 
Zapomniałam Wam powiedzieć o najważniejszym... Tak piszę jakby się nic nie stało, a wczoraj znów krwawiłam... ;:):):)(

Była to taka żywa krew jak przy okresie,ale tak jednorazowo i teraz jest ok. Ale bardzo się boję, mam leżeć i w poniedziałek do lekarza idę, no chyba, że dalej bym krwawiła to mam jechać do szpitala, od wczoraj aplikuję sobie luteinę i mam wrażenie, że mój brzuch jest mniej twardy, taki mało ciążowy, ale mam nadzieję, że to moje urojenie i że wszystko jest ok.
 
G.abi ten lezaczek jest super. Podobno najlepszy dla pleckow dziecka. Ja czekam na kolekcje 2016. Wtedy powinny spasc ceny tych z poprzednich lat... Bede tez na uzywane polowac.
 
Oj, Paulina współczuję. Ja bym od razu pojechała do szpitala sprawdzić co jest. Z łóżka nie wychodź!

Co do wózków - nie kupujcie bez sprawdzenia w sklepie stacjonarnym, czy Wam pasuje do Waszego wzrostu.
Moja znajoma ma wózek Camarelo i bardzo sobie chwali, bo jest w miarę wysoki i "zwinny".

My mieliśmy w sumie 3 wózki, teraz jeździmy britaxem wózkiem rok po roku.
Moja rada - kupować wózek z pompowanymi kołami i nie 3, a 4 koła, przednie skrętne.
 
Wiesz Natalia mi to akurat nie chodzi o to, że mnie nie stać bo póki co to bedzie (o ile wszystko bedzie ok) pierwsze dziecko w rodzinie pierwszy wnuczek i już każdy gwarantuje co kupi, także szczerze powiem, że jak na razie to nie mam co kupowac, ja póki co mam sobie kupić łóżeczko i to co mi będzie potrzebne w czasie ciąży. Chodzi mi tylko o to, że mi trochę szkoda tyle wydać. :D widocznie jestem skąpa hehe :D
 
reklama
PaulinaT dopiero teraz przeczytalam. Odpoczywaj i nie denerwuj sie. Wszystko bedzie dobrze.

Ja mam nadzieje ze czesc wyprawki dostane w prezencie. A jak ktos bedzie mi chcial oddac wyprawke po swoim dziecku i to nie beda te rzeczy ktore ja chcialam to tez nie powiem nie i bede sie bardzo cieszyla. Na razie na liscie sa te wymarzone rzeczy. Pozniej bede zastepowac alternatywnymi tanszymi rzeczami jezeli bedzie potrzeba.
 
Do góry