reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Kaana gratulacje że dzidzia rośnie pięknie :) ja idę podglądnąć swoją jutro ciekawe co mi lekarka powie co z tym krwiakiem i z dzidzia ... już mam lekkiego stresa...
Od jakiegoś tygodnia mam takie momenty że mnie kłuje ... ale nie brzuch ... nawet nie wiem jak mam Wam to opisać ... tak bardziej od dołu ... to może być jakiś efekt rozciągania się miednicy ? bo to takie może trochę kostne kłucie ... nie uznajcie mnie za wariatkę nie wiem jak to opisać a trochę mnie to martwi ;-)

Bardzo dużo jeżdżę samochodem i znalazłam w necie coś takiego
ADAPTER DO PASÓW BEZPIECZEŃSTWA BESAFE - ADAPTERY DO PASÓW BEZPICZEŃSTWA - MEGATANIO.PL i postanowiłam kupić :)
Jednak 150złotych to trochę dużo i na olx znalazłam za 70,00 :-) i już do mnie zmierza :-) Mam nadzieję że będzie przydatne :)
 
Fiolka ja chyba nie chce tego czytać ;D :szok:


Kasia, a ty nie denerwuj się. Wszystko na pewno jest dobrze. Nie możesz myśleć inaczej. Ja za dwa tygodnie będę gadać inaczej bo mi ciężko uwierzyć, że ten okruch sobie tam siedzi i rośnie ;) Ale musisz być spokojna. Masz tu tyle zaciśniętych kciuków, że musi być dobrze ;)
 
Kasia to trzymamy kciuki i czekamy na wieści
Dzięki dziewczyny tak zrobię ze podpytam lekarza ale słyszałam ze kontrolują kobiety w ciazy
 
pkowalska, ale problem chyb byś miała dopiero wtedy jakbyś w tej ciąży nie była ;D No nie wiem, dla mnie to głupie. Masz prawo do L4 w ciąży i wcale nie masz obowiązku siedzenia w domu. Powinnaś prowadzić zdrowy tryb życia, uprawiać jakiś sport, spacerować, pływać, wdychać świeże powietrze ;p. Niech Ci lekarz zaleci wyjazd tam gdzie się wybierasz w calach zdrowotnych jak się boisz ;D
 
Ale to chyba nie jest tak ze dostajesz l4 tylko dla tego ze jesteś w ciazy chociaż już sama nie wiem troszkę sie boje ze mogą skontrolować a mnie przez tydzien nie bedzie wiec nie będę miała nawet jak sie do nich zglosic
 
pokwalska mnie na dwóch wizytach państwowych od razu położne pytały czy wypisać mi zwolnienie. A raz byłam tylko po skierowanie na badania. U nas w państwie to norma ;p chyba. Lekarz prywatnie też pytał czy chcę zwolnienie.
Ja jednak pracuje, no pracowałam w Niemczech i mi wystarczyło zaświadczenie o ciąży, które dostarczyłam pracodawcy, a on już sam wystawił mi zakaz pracy bo pracowałam przy chemii.
 
Kaana, fajnie, że widziałaś maluszka i lekarz okazał się sympatyczny :-)

Kasiu, znam to kłucie, nie wiem dokładnie co to, ale wiem, o czym mówisz, w poprzedniej ciąży tak miewałam, teraz przez kilka dni i ucichło równie niespodziewanie, jak się pojawiło, może to faktycznie miednica.
Kciuki za wizytę!!!
 
Kaana tak mnie ginokolog na pierwszej wizycie pytał ale zwolnienie dostajesz jak złe sie czujesz lub jest zagrożenie i z tego co teraz czytam to ZUS ma prawo skontrolować cię w miejscu zamieszkania
 
reklama
Do góry