reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Hej

Happy piątka do mnie wróciły wymioty:(

Ja jeszcze chodzę normalnie w ubraniach spodnie nawet jeansy zapinam a głównie leginsy
Gorzej z góra muszę zapas zrobić większych bo wszystko małe
 
reklama
Gabi, kciuki zaciśnięte!

Judy, ja też mam sporo ciuchów z poprzedniej ciąży, taki wielki karton, wszystko już poprałam, ale ponieważ tamtą ciążę zaczynałam z większą wagą- problem odwrotny, będę musiała dokupić jakieś spodnie na pewno na teraz.

Galaxia, pogoda mnie dobija, ja rozumiem, że lato minęło, ale czy musi ciągle padać?
 
Gabi trzymam kciuki &&&&
Ja już zaopatrzyłem sie w ciuchy z hm spodnie jeansy 129 a leginsy z pasem 39.99 i naprawdę fajne
Dzwoniłam dziś do lekarza zapytać sie czy to on mi teraz zrobi usg genetyczne i powiedział ze oczywiście ze tak [emoji12]
Chyba nawet sie zdenerwował trochę jak powiedziałam ze nie każdy lekarz robi :-) powiedział ze jak lekarz specjalista nie potrafi tego robić to by nie dostał certyfikatu itp
 
Nie miałam wczoraj siły pisać:( Niestety moje maleństwo umarło :( Lekarz zdiagnozował : poronienie zatrzymane w 9 tygodniu ciąży. Powiedział, że maleństwo miało 2 cm i musiało się to stać ok. 2 dni temu :( Złośliwość losu polega na tym, że to nie krwiak był przyczyną , bo krwiak się wchłonął. Stwierdził, że serduszko musiało przestać bić z przyczyn genetycznych :( Jestem załamana. Mam nadzieję, że jestem ostatnią osobą z tego forum, która doświadczyła tego dramatu. Życzę Wam dziewczyny spokojnych i zdrowych ciąż. Dzięki za wsparcie , trzymajcie się
 
Ritnes bardzo mi przykro :-( tule cie mocno kochana. Trzymaj się. Nie wierzę, łzy do oczu się cisna :-(
 
reklama
Do góry