reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Happy h&m ma dział mama ale nie we wszystkich sklepach i tam jest dość rozsądnie jeśli chodzi o ceny. Ciążowe leginsy 40-50 pln a spodnie około 130 pln. Więc jeszcze nie tak najgorzej tylko trzeba sprawdzić ktory sklep w okolicy ma ten dział ;)
 
reklama
Kaana latem sukienki - najwygodniej i przewiewnie ;) ja caly 3 trymestr latem przechodzilam i bardzo dobrze wspominam ten okres :)

A swoja droga mnie tez wszystko leci z rąk. Mąż sie smieje ze to ciążowe zwiodczenie stawow wiec sporo mi wybacza ;)
 
Proszę o kciuki:)
Dziś po 10 mam wizytę, ale najpierw muszę iść przebadać Młodą bo do temperatury dołączył kaszel i mega katar.
 
Hej:) zaraz sprawdzę co ten h&m ma nam do zaoferowania:) póki co nie muszę nic kupować ale już rozejrzeć się przecież można.

Gabi ja też trzymam kciuki. I czekamy na wieści.
 
Ja mam ubrania po poprzedniej ciąży. Tylko wtedy zaczynałam z mniejszą wagą. Teraz już dwie pary ciążowych spodni jest na mnie zaciasnych w d... Trzeba będzie kupić coś w to miejsce. Bluzki itp dadzą radę. Jednie kurtka zimowa jeszcze dojdzie bo w mojej ledwo się dopinam. Niestety kupiłam ją jeszcze jak byłam w rozmiarze M teraz jest L i dochodzi brzuch . Pękła mi podszewka w środku na plecach i to tak ba połowę pleców to chyba znak że jestem małym grubaskiem ;)
 
reklama
Do góry