reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ritnes :( bardzo mi przykro. Bardzo.

Gabi super! Jaki duży juz!

Ja mam wizytę znów w piątek. Usg genetyczne 4tego grudnia. Cholernie się boje.

Ja właściwe od samego początku w ciąża wychodzi spodniach biegam. W 4/5 tyg zaczęłam. Bo mnie zwykle juz cisnely. Staniki jeszcze swoje noszę. , ale zaczyna się wylewać. Ech ja bym chciała żeby mi takie zostały. Piękne są ♡ no nic. Pozostaje się cieszyć nimi do końca karmienia.

No i ciesze się, że to nie tylko moje schizy o ruchach dziecka. Bo myślałam że to moja choroba psychiczną. ;)


A powiedzcie mi jak przezywacie 2 (kolejną ) ciążę. Bo mówią, że kobiety juz się tak nie przejmują. A ja chyba mocniej przezywam niż pierwsza. Nie umiem tego wyjaśnić. Chociażby jak z tymi ruchami. Wypietym dumnie brzuchem itd...
 
Gbi gratulacje:) który to tydzień?

Mry ja przeżywam też bardzo czytam każdego tygodnia co się dzieje itp choć inaczej niż przy pierwszym ;)
 
reklama
Mry, ja przeżywam bardzo. I cieszę się jak wariatka. Sama jestem zaskoczona, bo myślałam, że po wyczekanej i wywalczonej ciąży z małą, już nic mnie tak nie ucieszy- a jednak! Niektórzy patrzą na mnie bez zrozumienia, po co ta euforia i stresy- ale mało mnie to obchodzi. Dla mnie to cud i coś najpiękniejszego na świecie, potrafię nawet wymiotować z uśmiechem na ustach ;-) to pewnie "zasługa" hormonów, mogę się wściekać o byle co albo płakać- ale myśl o ciąży zachwyca mnie ciągle i nieustająco.

Gabi, jaki duży Twój skarb!
 
Do góry