reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Hej Paulina ja też jestem uwrażliwiona jak się krzywda psiakom dzieje, jak coś leci w telewizji to od razu przełączam, bo potem mi siedzi w głowie. Niestety za małe są kary dla tych zwyrodnialców. Cieszę że i tych miłośników zwierząt nie brakuje. Też tą znajdkę miałam kundelka Sarunię, bardzo wierna była i nawet po latach biegała za mną do kibelka hihih. Obecnie mamy kota (też znajdka),Kiler :) Ale kotki to już całkiem inne typy. Ten nasz ,to nas trochę jak hotel traktuje, zjeść, wyspać się i polatać po dworze i tak cały czas :) A jeśli chodzi o drugi trymestr, to mój gin powiedział że już wtedy można znieczulenie brać.
 
reklama
Hi dziewczyny, dlugo sie nie odzywalam bo musze sie przyznac, zestresowana bylam moja dzisiejsza wizyta u gina... Ale juz po i wszystko jest super, dzidzia ma juz prawie 3 cm, serducho bije i oby tak dalej, za trzy tygodnie usg genetyczne.
Hapyy, fajnie sie czyta takie historie, trzymam kciuki
Co do farbowania wlosow to ja na poczatku farbowalam, przed swietami bede znowu farbowala, dzisiejsze farby sa dosyc dobre i prawie bez amoniaku.
Pozdrawiam was goraco... Ale mi sie buzia cieszy:))))
 
reklama
Ja obale te bzdury o farbowaniu. Mozna farbowac nic sie nie dzieje. Gdyby cos mialo byc nie tak to wszystkie fryzjerki nie moglyby pracowac w ciazy bo przeciez "opary tez sa niebezpieczne " , a tak nie jest. Wiec nie przesadzajmy.

Co do dentysty to wystarczy uprzedzic ze jwst sie w ciazy. Jesli jesf potrzeba znieczulenia to podaje takie, ktore jest dozwolone dla ciezarnych.

Gratuluje udanych wizyt. Ja mam za 2 tyg wiec jeszcze trocheeee.
Fajnie ze macie czas tyle tu pisac. Ja ciagle bawie sie z maluchem i nie nadazam za wami.
 
Do góry