reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Ja też muszę iść do dentysty bo po tamtej ciąży mam trochę dziur a nie zdążyłam ich wszystkich zrobić, ale chyba też w 2 trymestrze bo ja już nie chce zębów robić bez znieczulenia.
 
reklama
Też się wybieram do mojej ukochanej śpiewającej dentystki ;) Jak tam dziś samopoczucie? Ja standardowo obudziłam się o 5 rano, zjadłam jabłko przygotowane dzień wcześniej (pokrojone w miseczce na stoliku nocnym:), bo mdłości mnie dobijały. I obudziłam się o 11... :) Mam L4 w pracy i dziękuję Bogu, bo jestem z Krakowa, a tu (może słyszałyście) jest ogromny smog teraz i ludzie na zewnątrz się dosłownie duszą. Na szczęście jutro jedziemy na Podkarpacie do teściów ogłosić nowinę i zostajemy aż do środy:-)
 
Ostatnia edycja:
Z szczepieniami to jest naprawdę temat rzeka. Ważne, żeby mieć rzetelne informacje. Gro rodziców ma awersję do szczepień mmr, że niby autyzm powodują. Jak się poczyta historię, to okazuje się, że autor tej tezy kłamał, do czego po latach się przyznał, ale ludzie dalej panikują.
Ja Zosię szczepiłam i jestem zadowolona.
 
hej dziewczyny:) mój ginekolog powiedział, że przez pierwsze 3 miesiące nie powinnam chodzić do dentystki. Drżę na samą myśl o zębach, bo niestety mam słabe. A najgorsze jest to że od sierpnia mam w zębie lekarstwo, bo mi dentystka przed wyjazdem wakacyjnym zaczęła robić, następną wizytę, kiedy miała mi go kończyć, niestety musiałam przełożyć. A już przy kolejnym terminie byłam w ciąży :( Mam nadzieję,że jakoś to będzie. Na razie nic mnie tam nie boli, odpukać.
Dziewczyny ale macie śliczne brzuszki :) Jak znajdę chwilkę to wrzucę i swój :)
Happy - świetna historia z happy endem :)
Kulka już Cię lubię za tego pieska co go ze schroniska przygarnęłaś, ja też jestem psiara, miałam znajdę, która była z nami dłuuugie lata, ale niestety w lipcu odeszła :(((
 
ritness ja we wtorek byłam u dentysty. Jedyne co ci może zaszkodzić to znieczulenie i prześwietlenie.
Ja pierszy raz u dentysty na fotelu z paluchami w buzi się śmiłam ;).
Poczytaj o dentyście w ciąży dokładniej. Albo wybierz się do niego i powiedz jaka jest sytuacja.
U mnie pomoc dentystyczna jest także położną ;) Więc wszystko mi wytłumaczyła
 
No właśnie o to znieczulenie się obawiam, bo zawsze dawki końskie biorę i każę sobie dokładać :( Podziwiam tych, co bez znieczulonka robią.
 
Ritnes ja też kocham zwierzątka, każdego mi jest szkoda i nie mogę patrzeć na te wszystkie bestialstwa związane z psami. Też mam pieska kundelka, i shih tzn no i kota:) ale shih tzn i kot zostają u rodziców, a ja już nie mogę się doczekać jak przeprowadze sie do swojego domu to wtedy z pewnością jeszcze przygarne jakąś bide z ulicy.
 
reklama
Mujer ja juz u dentysty bylam. Sprawdzic ogolny stan zebow i dziasel. Kolejny termin za 4 miesiace :-).
Ja dzis farbuje pasemka i tylko ta bezamoniakowa farba. Moja siostra tez pasemkuje :-). I juz sie kilku fryzjerow pytala. O ile farba nie dotyka skory glowy i pomieszczenie jest dobrze wietrzone (do niej przychodzi moblina fryzjerka, ja bede jedyna klientka w salonie :-) nie powinno byc problemu. Ja sie fatalnie czuje taka zaniedbana wiec kropeczka z mojego humoru tez bedzie zadowolona. :-)
 
Do góry