reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Ja bede robic ciemniejsze pasemka taka farba bez amoniaku. Musze przyciemnic bo mam obecnie ciemne odrosty przy jasnych blond wlosach wyglada to coraz gorzej. Farba nie bedzie dotykac skory glowy. Fryzjerce juz powiedzialam, ze jestem w ciazy.
 
reklama
Bellina wszystko musi być dobrze, także spokoju życzę.

Mamka i pkowalska śliczne brzuszki. Ładne z Was szczuplaczki :)

Kulkaa no ja chyba poczekam z wstawianiem, bo u mnie to ciężko odróżnić czy to brzuch ciążowy czy tłuszcz, tzn póki cowidać tylko tłuszczor. :):)

No właśnie dziewczyny farbować włosy czy nie?? Ja już mam straszne odrosty i wyglądam fatalnie i nie wiem czy czekać jeszcze czy można.

Ogólnie to troszkę mnie wczoraj nastarszyłyście tymi szczepieniami po porodzie, podaniem wit K i tym zabiegiem, kurde poczytałam trochę i w sumie póki co też jestem przeciwna. Narazie to jeszcze mam za mało informacji, żeby móc się wypowiadać czy podejmować decyzję, ale jak macie jakieś fajne artykuły lub informacje to wysyłacie, z pewnością każda z nas chętnie pogłębi swoją wiedzę w tym temacie.
 
Paulina t na fb jest taka strona ogólnopolskie stowarzyszenie stop nop. Zobacz sobie i poczytaj, ja byłam w szoku. Pierwsze dziecko szczepilam, drugiego nie zamierzam.
 
Dobrze jak tylko będę miała więcej czasu będę systematycznie pogłębiać swoją wiedze:)

Ja ostatnio też mam cały czas mdłości. .. tzn nie wymiotuje ale jest mi niedobrze... a wczoraj wieczorem tak zglodnialam że zjadłam 4 talerze zupy i czuje się mega nabita...
 
Z tymi szczepieniami to temat rzeka...

W I trymestrze nie polecam farbować, w ogóle w I trymestrze radzę uważać. Wszystko w tym czasie się kształtuje, rozwija, jest to najważniejszy etap. Ja zaczęłam w II trymestrze farbować.

Byłyście już u dentysty? Jak pomyślę jak mi padły zęby przy pierwszej ciąży to aż mi słabo. Chyba z 15 zębów robiłam :szok: A niestety trzeba o zęby zadbać, bo infekcje i bakterie są szkodliwe dla dziecka.
 
Mujer ja mam aparat na zębach i właśnie nie wiem czy iść do dentysty.

Ja bym nie farbowala w I trymestrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry