reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ja ogólnie strasznie senna jestem i mam potworne bóle głowy. No i smaki się zaczynają, na słodkie przeważnie :)
A u Was?

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie dziewczyny świeżo stestowane ;)

Ja niby nie mam mdłości ale taki jakiś niesmak, że chęci do jedzenia też nie mam. Denerwuje mnie zapach jedzenia, lodówki, smażenia itp. Najchętniej jadłabym kanapki z żółtym serem ;) w poprzedniej ciąży bardzo mi było niedobrze ale ani razu nie wymiotowałam. Teraz czuję się całkiem inaczej. Nie mam siły na nic, w mieszkaniu piętrzy się bałagan, a ja najlepiej bym leżała. Z dzieckiem też nie bardzo mam siłę się bawić no ale się ogarniam bo co on winny. Nie jestem tak bardzo senna jak w pierwszej ciąży, wręcz trudno mi w dzień zasnąć ale coś mnie trzyma na kanapie (albo ciąża, albo zwykły leń ;-)). Więc w sumie nie mogę narzekać, bo niektóre z Was mają gorzej, ale jakoś tak mi nie za bardzo. Także liczę, za miesiąc będzie już lepiej :)

A tak w ogóle to strasznie mi brzuch wywaliło! Jestem generalnie osobą o drobnej budowie ciała, a brzuch mam taki jak w czwartym miesiącu pierwszej ciąży. Jeszcze nikt poza rodzicami i teściami nie wie o ciąży ale mam wrażenie, że niedługo nie będę musiała nikomu mówić - po prostu każdy gołym okiem zauważy :-D
 
Ja mam już córeczkę Kornelie, we wrześniu skończyła 3 latka. Ja mam 25.
Straciłam fasolke w lipcu i miałam zabieg. Teraz 3 miesiące się staraliśmy. Ja zrobiłam test 2 dni temu ale wyszedł negatywny. Wczoraj powtórzyłam test bo cały dzień było mi nie Dobrze i czułam mrowienie w piersiach.
 
Nie jestem śpiąca ale chęci żeby się ruszać brak. Nie wiem czy to od ciąży czy od tej jesiennej aury. Czuje się lepiej jak w pierwszej ciąży. W środę mam usg i wtedy powiemy rodzinie. Chce mieć pewność że serduszko jest i bije.
 
Hej dziewczyny! Mnie rowniez mozecie dopisac. Mam 36 lat, to bedzie moje pierwsze dziecko. O ciazy dowiedzialam sie w 11 dniu po zaplodnieniu (beta 65,2, tydzien pozniej 19 dzien 1446). Termin wychodzi mi 17.06 (27.mam urodziny ;-). Wizyte u lekarza mam 23.10.
Ja tez moja fasolke stracilam w lipcu (7tydz.wtedy beta od poczatku byla bardzo niska)
Zeby bylo ciekawie mam niedoczynność tarczycy (teraz nadczynnosc tsh
 
reklama
Do góry