reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Cześć Dziewczyny, u mnie spokojnie. Co jakiś czas mnie mdli, kawy już pić nie mogę. Następną wizytę mam 28.10 - więc sporo z nas będzie miało w tym tygodniu wizytę:) Poza tym czuję się dość dobrze, aż w szoku jestem, bo poprzednie ciąże bardzo źle znosiłam.
 
reklama
Też czuje się dobrze i trochę mnie to martwi. Objawy mam ale w poprzedniej ciąży czułam się źle ale teraz jest ok. W środę usg to dowiem się więcej.
 
Cieszcie się dziewczyny, że się dobrze czujecie ;). Chciaż ja przez to nie mogę właśnie uwierzyć. We wtorek mam wolnę i pójdę zrobić jeszcze raz betę ;)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
Ja w czwartek zobaczyłam dwie mocne kreski na teście, od kawy odrzuciło mnie już jakieś dwa tygodnie temu i to dało mi do myślenia. Chociaż nie plabowaliśmy z mężem to cieszymy się mimo iż o 180stopni zmieniło nam to plany :) dziś byłam u lekarza, póki co to wczesna ciąża i kazał przyjść za 3 tygodnie.
Obecnie fasolka ma 6mm.
Termin z usg (nieregularne cykle) to w okolicach 19 czerwca :).
Pozdrawiam wszystkie mamy ;)[emoji12]

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Gratulacje :) I czekamy na dobre wiesci z sug
 
reklama
Witam! Mogę dołączyć. dwa testy pozytywne
Byłam marcowa mama ale poronilam w 9 tyg.
Termin na 25 czerwca, poproszę o dopisanie.
 
Do góry