reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Gabi, trzymam kciuki, żeby udało się to załatwić na NFZ- tak jak być powinno.

Lidia, witaj, ja mam termin na 5.06. z OM, a z usg 03.06.

Fiolka, szkoda, że się nie udało podejrzeć, ale najważniejsze, że ok wszystko.
 
reklama
kaana lez kochana jak najwiecej może szyjka przestanie sie skracać :*
Fiolka ja mam jutro i liczę na płeć będę miała 16 tydzien i 1 dzień ale mi już w 13 powiedział ze chyba chłopiec ale jeszcze za wcześnie trochę żeby to powiedzieć napewno wiec myśle ze powinno być widać w 16 tygodniu chyba ze ułożenie było nie takie
 
LillaMy, u mnie w poprzedniej ciąży termin z usg był bliższy prawdy, a z OM dalszy, ale różnicę miałam tak jak teraz- małą.

Pkowalska, kciuki za jutro :-)
 
Gabi, jak masz do tego prawo to niech Ci w końcu wypiszą to skierowanie, no nie wiem co mają za problem. No co za chory kraj!


Ja jutro mam pierwsze usg. Czym bliżej tym większy stres. Pamiętam jak poszłam na pierwsze usg z Adaśkiem. Tak mnie brzuch bolał, nogi miałam z waty, a po taka ulga.
 
Niestety to tak wygląda ze lekarz ma jakąś pulę kasy i skoro się na stałe nie leczę u niego to mu się nie opłaca przeznaczyć na mnie tak drogiego skierowania. Załatwię to jakoś a ty się usg nie bój tylko ciesz się że zobaczysz maleństwo. Pomacha ci łapkami :)
 
Gabi, tak się tylko mówi, ale ja nie miałam jeszcze żadnego usg, więc stres jest straszny. Ale musi być dobrze!


Mama_ka, powodzenia! ;)
 
reklama
Kaana trzymam kciuki za ciebie i maleństwo.

Mam wysypke na brzuchu, taki placek, krostek około 10 i swędzi mnie. Co to może być? Muszę iść do lekarza bo już mam to jakiś czas.
 
Do góry