reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Baby wyszedł taki dziadek ginekolog, pusta przychodnia, zero ludzi, ręce w kieszeniach i taka miał minę ze myślałam że mam przepraszać za to że mam opiekę medicover :( wiecie to jest drogie badanie i żaden lekarz nie chce dać ze swojej puli.
 
To że nie chcą to normalka ale musi być jakiś haczyk na nich.. nie mogą Cię tak zostawić skoro badanie jest koniecznie...Grrrrr..... aż mi się nóż w kieszeni otwiera jak słyszę o takich lekarzach:(
 
Kaana, też znam dziewczyny, które miały podobnie i każda urodziła zdrową dzidzie. Będzie dobrze :)


Gabi, niestety z naszą służbą zdrowia to tylko umierać. Też się muszę ciągle użerać i o wszystko prosić, mimo iż najzwyczajniej w świecie mam do tego prawo ;( A o co chodzi z tym echem serca?

Ja nie biorę żadnych witamin, jestem antytabletkowa. Wyniki mam dobre.
 
Echo serca dlatego że dzidziuś ma zbyt wysokie tętno, w trakcie prenatalnych wyszło nawet ponad 180 i nie można tego tłumaczyć nerwami moimi bo aż tak to nie ma wpływu.
 
Gabi Polska służba zdrowia :/

Ja już opisałam wizytę.
Myślałam że będzie bez podglądania a jednak zmierzyła wszystko. Męczyłam o tą płeć ale kurczę mówi że nie widać. Nawet dopochwowo sprawdzała czy może wtedy. ale maluch gdzieś tak głęboko wlazł. Choć powiem wam te ja widziałam jakby "bułeczkę" ale chyba by gin wiedziała lepiej?
A wy widzieliście płeć ? dodam że mam 16 tydzień i 2 dzień
 
Fiolka w pierwszej ciąży miałam usg w 10tc, a potem w 19tc i chyba na tym drugim dopiero poznaliśmy płeć. Teraz mialam w 12tc, i kolejne w 19tc pod koniec stycznia. Mam nadzieję, że poznamy płeć.
 
Mi wlasnie glupie bylo chodzic w ciuchach ciazowych bo wczesniej . Ale spodnie chce juz kupic . Ja mam problem bo mialam roz s i niby nic nie przytyłam ale brzuch mam juz lekki... A w szafie pełno koszul ktore lubie .. Tak wiec na święta muszę cos kupić bo wyglądam powoli idiotycznie .. Jakbym sie najadła i kupia za mała koszule :)
 
reklama
Lilla to był gabinet który wykonuje prywatnie prenatalne i miał też umowę z NFZ, no zwyczajnie nie umiem sobie tych procedur wytłumaczyć. Ale nie panikuje, mam nadzieję że jutro moja pani doktor z medicover coś odpisze i pomoże mi to załatwić.
 
Do góry