reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Kulkaa wszystkiego naj lepszego dla córeczki niech ci zdrowa rośnie ;-)
Fiolka ja i mamka tez jutro mamy wizyty ja myśle ze gin mi zrobi usg i niech powie mi kto tam jest :-)powodzenia ;*
Haha fiolka dopiero zobaczyłam ze ty to wczoraj pisałaś ;-) czyli ty masz dzis wizytę no to powodzenia ja chyba jeszcze zaspana jestem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Czerwcóweczki, witajcie nowe mamusie :-)

Ja jestem po kontrolnej wizycie, pan doktor uznał, że nie jest gorzej ;-) tzn. przestrzeń, którą podejrzewał o krwiaka nie powiększa się a nawet lekko zmniejszyła od ostatniego tygodnia więc wzrasta prawdopodobieństwo, że jest to jednak jakaś nie doklejona jeszcze część łożyska, czy czegoś tam, i powinna się w ciągu najbliższych tygodni skleić sama. Ale oczywiście tryb mocno wypoczynkowy mam mieć włączony. Tylko jak to zrobić przy dwójce przedszkolaków i to jeszcze przed Świętami... ;-)

Czuję się dzić klapnięta, mam do zrobienia sporo pracy sprawozdawczej na kompie ale strasznie mi się nie chce jej robić, pranie kisi się od rana w pralce, łóżko nie pościelone, gary zalegają w zlewie - uh jak ja nie znoszę takich dni! Jakbym musiała iść dziś do pracy to wszystko miałabym zorganizowane, a jak mam urlop to wszystko w rozsypce, taki już ze mnie typ.. ;-)

obudziałam się w nocy z meeeega mdłościami, chyba największymi jak dotąd, tylko lenistwo sprawiło, że tkwiłam nadal w łóżku a nie nad kibelkiem, ale w pewnym momencie to już myślałam, że obrzygam własnego śpiącego męża :-D
 
Franca, Pkowalska- dziękuję Wam, kochane, za życzenia :-) :)

Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze!

Katjusza, odpoczywaj, ile się da.

Kupiliśmy choineczkę i będziemy ubierać dziś, zaczynam przygotowania do świąt, miłego dnia wszystkim!!!
 
Katjusza ja miałam dziś w nocy to samo, bardzo nie chciało mi się wstać a było mi okropnie niedobrze i w pewnym momencie też myślałam że zwymiotuje na T ale odwróciłam się na drugi bok i mi przeszło. Ale to chyba było z glodu. ;)
 
Mdłości są mega zabawne momentami :), szczególnie jak chwilowo się ich unika. Byłam przed chwilą w sklepie i tak mnie zmuliło, że prawie na ladę z wędlinami puściłam pawia. Ale to by było, udało się na szczęście. A dzisiaj to w ogóle taki dzień, że miało być posprzątane, poodkurzane, naczynia umyte; a tu niemoc totalna. To na pewno przez pogodę! :) Pozdrawiam was!
 
Hej dziewczyny ja po wizycie. Niestety nie mam dobrych wiadomości. Lekarz podejrzewa mięśniaka i szyjka macicy mi się skraca. Dostałam luteinę, muszę też więcej leżeć i unikać stresów. 23 do kontroli. Możliwe, że będę musiała mieć coś na tą szyjkę założoną. ;(
 
Kaana- współczuję, ale jestem pewna ,że z dzidzią będzie dobrze! bądź dobrej myśli:*

Ja mam w nocy dretwienie nóg, czu możliwe jest że to przez zmniejszenie aktywności fizycznej? nmam przez te nogi taki lekki sen
 
reklama
Kaana, jej :-( :( mam nadzieję, że 23 wieści będą lepsze. Odpoczywaj dużo i trzymaj się ciepło!

Ajdja, a może to kwestia magnezu?
 
Do góry