reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ja też nadal wymiotuje na szczęście tylko rano wtedy czuje się też najgorzej.
Ale się stresuje wizyta :/ biszkopt do tortu zrobiony. oczywiście kombinowałam dodałam barwnik i nie urósł odpowiedni więc musiałam dodatkowy upiec

Kaana oj może się poprawi jeszcze

Ajdja ja przyjmuje w tabletkach bo mam wynik na granicy'
Polecam cytrynian najlepiej wchłania się
 
Kaana paser ci założą. Na forum ciążowym córki była dziewczyna która to miała bo podobne problemy do twoich i donosiła i urodziła zdrową córkę ( choć nie co przed terminem). Nie taki diabeł straszny. Leż i wypoczywaj o resztę niech zadba lekarz :)
Ajdja bierzesz magnez bo to typowy objaw niedoboru magnezu.
 
Kaana wszystko będzie dobrze. ;) :* nie pozostaje Ci nic innego jak odpoczywanie.
Ajdja ja biorę magne b6 dopiero z tydzień także na efekty chyba za wcześnie ale póki co nogi mnie nie bolą wieczorami a bolaly.
 
Ja biorę kompleksowo witaminy dla ciężarnych. Nie wiem czy magnez tam jest, ale myślę że tak. Żadnych problemów z nogami na razie nie mam. W pierwszej ciąży skurcze łydek miałam dopiero koło 33-34tc
 
Kaana współczuję ale najważniejsze, że lekarz szybko to zdiagnozował i będzie to obserwował. Nawet jeśli będzie musiał założyć Ci pessar na szyjkę macicy to nie koniec świata, miałam koleżanki na poprzednich forach z pessarem, samo założenie jest prawie bezbolesne i zupełnie nie wyczuwalne a poprawia to i bezpieczeństwo malucha ale i też Twój spokój w tej sytuacji. Dużo odpoczywaj i nie martw się, wszystko będzie dobrze :-)
 
Część dziewczyny :)
Kaana mam wielką nadzieje że będzie dobrze :) Nie no... Kurcze... musi być dobrze!!!:biggrin2: Zobaczysz wszystko się dobrze ułoży nie stresuj się, odpoczywaj leż najlepiej na lewym boku:) Trzymam kciuki za Ciebie:)

Ja dzisiaj mam szalony dzień rano zakupy świąteczne <lekkie> bo prezenty dla mojej córeczki i mężusia:) potem obiadek no i z małą robiłyśmy dzisiaj śnieżynki z papieru:) teraz zrobiłam sałatke owocową(Pyszna góra witamin) i wcinamy sobie mam chwilę dla siebie bo mała artystka moja brokatuje i je:) mam pełno energii dzisiaj... :) i moje maleństwo w brzuchu czuje że też ma:) Pozdrawiam wszystkie mamusie:)
 
Matko co za kraj!
Nikt mi nie chce wypisać skierowania na echo serca płodu. Twierdzą że skoro mam opiekę prywatną z pracy to moje sprawa i niech oni się martwią.
Lekarz rodzinny też nie chce wypisać(a Ujastek potwierdził że spokojnie może być od rodzinnego)
Ręce opadają jedyny ratunek to wizyta w jakimś gabinecie prywatnym który ma też umowę z NFZ i nie będzie robić fochów.
Wysłałam wiadomość mojej pani doktor. Niech coś wymyśli. Nie rozumiem tylko jak to jest że skoro należą mi się badania prenatalne na fundusz i na tych badaniach okazuje się że konieczne jest echo serca to dlaczego to nie idzie z automatu tylko muszę błagać?
A żeby nie wydawało się łatwo to bardzo mi zależy na czasie bo terminy na echo już dają na koniec stycznia a nie mogą mnie zarejestrować dopóki nie będę miała skierowania w ręce :(
 
reklama
Do góry