reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Wspaniale słyszeć ze macie dobre wyniki. Oby tak dalej.
Moja mama miała wiele problemów ciążowych i niestety udało się tylko za jednym razem. Ja nie mam żadnych. Żadnych odkrytych :) bo może coś tam się działo, że córka w 36tc na świat przyszła. Na szczęście zdrowa.
Szczerze to chciałabym 7.06. urodzić, tak jak córkę :)
 
reklama
Dziewczyny ale mam bóle głowy już nie daje rady teraz to mnie od kilku dni cały czas boli co wezmę tabletkę to na 3 ,4 godziny przestaje a pózniej to samo a nie chce brać tyle tabletek niby gin powiedział ze 4 na dobę moge ale mnie ostatnio na okrągło boli i boje sie brać tak długo masakra już nie wiem co robić a bóle sa naprawdę silne
 
Ja mam z OM 2.06. a z usg 30.05. także może byc różnie ;) syna urodziłam 2 tyg przed terminem. Bardzo duzo dziewczyn rodzi wcześniej, ale też sporo rodzi po terminie. Nie ma reguły. Na pewno część z nas będzie majowa, a część może nawet lipcowa ;)
 
Ciśnienie mierzy mi gin zawsze i mam wzorowe i to jest taki bol ze kawa nie pomoże mi poprostu pęka głowa twarz drętwieje i aż robi mi sie nie dobrze z tego bólu
 
pkowalska ja miałam takie migreny w pierwszej ciąży do końca 3 miesiąca. Zaciskałam zęby i nic nie brałam ale leżałam z obwiązaną głową, pod kocem, w ciemności. Podobno lepiej wziąć czasem paracetamol niż tak się męczyć i cierpieć. Ale na mnie działa tylko ibuprom, paracetamol nie więc nie brałam. Poza tym jak już ten ból tak się rozszaleje to nic nie pomaga, trzeba brać lek jak zaczyna bolec. W tej ciąży na szczęście u mnie spokój z migrenami. A ciśnienie mam zawsze niskie, co w ciąży akurat jest wskazane.
 
reklama
Kiedyś już miałam takie bóle przed podejrzewali tętniaka ale rezonans wyszedł dobrze miałam jakieś tabletki na te bóle to było z 2 lata temu a teraz w ciazy sie nasiliło poprostu już nie daje rady i boje sie brać tyle tabletek ze zaszkodzę dziecku
 
Do góry