reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Ja w pierwszej ciazy stosowalam elancyl i moge polecic - w tej tez zamierzam stosowac wlasciwie patrzac na powiekszajace sie gabaryty juz w zasadzie powinnam zamowic ;)
 
reklama
Ja tyle tygodni wymioty miałam że jak coś mi smakuje to jem i na nic nie patrzę:p najlepiej wchodzi dalej chleb z serem żółtym

Sylwcia korzystaj pewnie. Ja niestety w nowy rok mam 2 rocznicę straty mamy więc ten okres świat i sylwestra jest bardzo ciężki dla nas.
Do tego mojego synka nie ma nigdy z kim zostawić więc straciłam nadzieję że się kiedyś pobawię . może na starość ;)

Kaana ja kupiłam balsam z babydream dobry jest bo w miarę składniki mało chemiczne. ale ja rozstępy mam po pierwszej ciąży więc w sumie nie przykładam do tego specjalnej wagi.

Dziewczyny Wy na prenatalne a ja już na połówkowe muszę się zapisać ;)

Zwykła wizytę mam za to 17stego więc będzie maraton:p

Mnie pali zgaga :/
 
Kaana nie było miejsc.

Ja to jestem taka maruda jakbym w ciąży była. .. hehe
najpierw głodna a teraz mam takie wzdecie że mi skóry na brzuchu brakuje. :):) mój ukochany już sam nie wie co ze mną zrobić.
 
W poprzedniej ciąży sprawdził mi się super balsam babydream dla ciężarnych z rossmana . Jest tani a po ciąży nie mam na brzuchu ani jednego rozstępu. Nie zamierzam teraz kombinować z niczym innym. Polecam poczytać o składach kosmetyków fajny blog: Sroka o....: Kosmetyki na rozstępy
Co prawda to są dane z 2011 a składu mogły się trochę zmienić ale to zawsze można samemu porównać.
Co do apetytu to na początku miałam nie pohamowany a teraz jem jak zawsze, bez zachcianek.
 
sylwcia co do Sylwestra... to ja od poczatku ciazy chodze najpozniej spac o 22 i jak to sie nie zmieni to nie dotrwam do polnocy. Mozliwe ze pojedziemy na wies do tesciow. Przez lata swietowalam w centrum Wiednia to tym razem moge sobie opuscic i swietowac bez fajerwerkow ;-)

Kaana ja smaruje sie zwyklym olejkiem migdalowym i specjalnym naturalnym olejkiem Weleda.
 
judy korzystamy z tych samych stron ;p
Ale dla mnie ten balsam jest straszny, nie nawiedzę tego jak okropnie się wchłania. Gdyby nie był biały to jeszcze jeszcze...
A ja znowu chyba głodna jestem. Sama nie wiem
 
Oooo to szykuje się pełno relacji z 14go z wizyt bo ja też mam na ten dzień ale zwykłą wizytę nawet nie wiem czy będzie mnie badał bo bada co 2gą wizyte tylko pyta czy wszystko ok i po wizycie .A jedynie sie dowiem czy wyniki ok i czy cukier w normie bo miałam w poprzednim badaniu troszke podniesiony
 
Ja tez używam tego balsamu babydream i oliwki podobno dobre recenzje ma i fajna cena
A ja chyba z przejedzenia aż zwymiotowałam [emoji15]ups.. Dziś już nic nie jem chociaż chałwy nie dokończyłam i sie uśmiecha do mnie hehe
Ja mam wizytę 18 przed polowkowym
 
Ostatnia edycja:
To żeby was zaskoczyć to my spędzamy sylwestra na termach plus Zakopane... Tak że intensywnie. Córka to pewnie będzie szaleć a ja spokojnie bąbelki :) niestety bilety kupione już dawno a może to lepiej bo teraz byśmy się pewnie nie zdecydowali.
 
reklama
My na sylwestra spraszamy kilka małżeństw do siebie, ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo senność może mi przeszkodzić w rozmowach.
 
Do góry