reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

Możesz podać zwykłą kaszę mannę na swoim mleku.pół łyżeczki na 100ml(te pół łyżeczki to dawka dzienna) albo możesz kupić kaszę mannę na mleku modyfikowanym bobovity(po 6 miesiącu),wiem też że są jakieś kaszki na bazie pszenicy ale nie mogę sie nigdzie do nich dokopać a jak znajdę to dam znać:tak::tak:
 
reklama
ja dzisiaj sama ugotowalam Patrykowi zupke do ktorej dodalam niecale pol L. kaszy manny do zageszczenia, pediatra mi powiedzial ze moze byc taka zwykla manna blyskawiczna, kiedys dzieci tylko manne jadly.

Patryk po sobotnim butelkowaniu niechce nawet pic z butli, jak zassie cycka tak juz niechce puscic przytula sie jakby sie bal ze zabiore i dam w zamian butle:-D
 
dziewczyny poradźcie, bo zgłupiałam, 14.09 wracam do pracy i wtedy na pewno przejdę na sztuczne - chciałabym trzy moje z cycka, trzy sztuczne, i tak się zastanawiam, bo teraz odradzono mi podawanie sztucznego, więc kiedy mam zacząć je podawać? nie chcę żeby mama dała Karolowi dopiero jak pójdę do pracy, no bo chyba młody się musi przestawić/przyzwyczaić? nie chcę żeby miał jakieś problemy np. z kupą, a jak wy to rozwiązujecie? te które wracaja do pracy i chcą dalej jeszcze dawać cycka?:zawstydzona/y:
 
najlepiej by bylo gdybys chociaz raz dziennie od 1 wrzesnia zaczela podawac Karolkowi mieszanke zeby sie przyzwyczail i wrazie problemow brzuszkowych wybrac odpowiedniom
 
I mi się zdaje ze lepiej będzie jak zaczniesz za jakiś czas podawać mu sztuczne. By Karolek się przyzwyczaił do butli.
A planujesz ociągać pokarm ? Bo piersi ci nabiorą jak nic w godzinach pracy. To może ci się uda wcześniej zrobić delikatny zapas mleka a i podawać mu ten odciągnięty?
Moja znajoma tak robi. Odciąga w pracy i ma porcje na drugi dzień. I od 3 miesięcy pracuje a sztucznego jeszcze nie byla zmuszona podać.
 
no jakoś będę kombinować, odciągać w pracy (ze dwa razy by pasowało), a Karol z butli umie, bo moje je z butli też, on je cycka albo cycka z butelki :)
Jakby mi się udało tak jak Twojej znajomej to by było super, ale nie wiem czy wydolę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry