reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

Aniołek nie bój sie leków na tarczycę bo ja biorę leki od 4 lat i normalnie karmie Zuzankę. U mnie jest to niedoczynność tarczycy i biorę letrox 75, ale jeśli miałabyś niedoczynność to powinni zacząć od mniejszej dawki- u mnie było to 25mg.
U mnie drugie starcie z zapaleniem piersi jak narazie temperatury brak, ale ból znów kosmiczny. lekarz powiedział mi, że bez antybiotyku to długo może się ciągnąć, ale ja do roku chciałabym karmić więc żadnego świństwa nie łyknę jeśli dam radę sama z tego wyjść. Pomaga mi Zuzia , która jest najwspanialszym laktatorem a w dodatku jakim milusim i kochanym:)))
 
reklama
Aga, Aniołek - trzymam kciuki żeby problemy szybko się rozdmuchały!

A ja chcę się pochwalić swoim dzisiejszym sukcesem - Ania po kąpieli wieczornej przed snem ... przez 7 minut jadła z tej piersi, której od początku nie chciała ssać i nie ssała !!! :-):tak::happy2::-D:happy2::szok::-D
W szoku byłam ze wogóle było w niej mleko skoro jadła tylko z jednej piersi.
Kurczę, może jest jeszcze szansa zeby uruchomić drugą... Bardzo bym tego chciała. Trochę problemów by mi odpadło, np dwa różne wielkościowo cycki :baffled:
Tylko czy ten mały uparciuszek tylko jednorazowo ją zassał, czy będzie chciała znowu...
Trzymajcie kciuki! Będę ją przystawiać, moze się uda :tak:
 
Dzięki, dziewczyny!
Melduję, że dziś Ania nie za bardzo chcę tę pierś ssać, w dzień jest bardziej kumata, widzi, ze musi się wysilić z uchwyceniem to jej się nie chce :sorry2: Spróbuję znów na noc i w nocy.
Wogóle dzisiaj bardzo mało je.
 
Diabliczka u mnie Zuzia też zaczęła z tej mniejszej piersi jeść. Na poczatku było jak u Ciebie
a teraz skoro ma problem z ulubioną piersią bo brodawki są opuchnięte i twarde jak kamień no i trzeba siły by rozruszać pierś woli drugiego cyca więc tak jak Ty mam nadzieję na w miarę normalny biust:)
Moje zapalenie nie daje za wygraną, ale i ja jestem uparta wiec pomimo kosmicznego bólu podaję pierś Zuzi ( najpierw ja nagrzewam parówką by było łatwiej Małej).
 
reklama
Dziś na wizycie lekarka mi powiedziała ze po skończeniu 4 miesiąca mogę zacząć podawać produkty glutenowe.
Jeszcze nie wiem kiedy zacznę mu podawać.
Ale powiedzcie mi ( bo się rozglądałam z ciekawości) gdzie w ogóle można dostać taką kaszkę? Bo u mnie w sklepach wszystkie kaszki są bezglutenowe.
 
Do góry