reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cos pysznego dla naszych brzuszkow

to akurat z której strony świata się pochodzi nie ma raczej z tym nic wspólnego kici ja też dopiero od 10 lat w Wawie a pochodzę z małej mieścinki zwanej Szczebrzeszyn ale raczej o ograniczenia umysłowe tej Pani która próbowała ludzi umoralniać a nawiasem mówiąc to też sama nie lubię oprawiać zwierząt ale jak mama przywiezie mięsko z prosiaczka to też spożywam bo wiem przynajmniej że dobre a nie jakieś świństwo bo zakup mięsa mielonego w sklepie to czasami ryzykowna sprawa
 
reklama
to akurat z której strony świata się pochodzi nie ma raczej z tym nic wspólnego kici ja też dopiero od 10 lat w Wawie a pochodzę z małej mieścinki zwanej Szczebrzeszyn ale raczej o ograniczenia umysłowe tej Pani która próbowała ludzi umoralniać a nawiasem mówiąc to też sama nie lubię oprawiać zwierząt ale jak mama przywiezie mięsko z prosiaczka to też spożywam bo wiem przynajmniej że dobre a nie jakieś świństwo bo zakup mięsa mielonego w sklepie to czasami ryzykowna sprawa

Basia, mnie chodzi o to jak ona podeszła do dagisili z tekstem legniczanka... że na pewno musi mieć jakiś kompleks... a nie że to że każdy kto pochodzi z innego miasta i mieszka w Warszawie to tak myśli ;-) jak Cię jakoś uraziłam to przepraszam.
 
to akurat z której strony świata się pochodzi nie ma raczej z tym nic wspólnego kici ja też dopiero od 10 lat w Wawie a pochodzę z małej mieścinki zwanej Szczebrzeszyn ale raczej o ograniczenia umysłowe tej Pani która próbowała ludzi umoralniać a nawiasem mówiąc to też sama nie lubię oprawiać zwierząt ale jak mama przywiezie mięsko z prosiaczka to też spożywam bo wiem przynajmniej że dobre a nie jakieś świństwo bo zakup mięsa mielonego w sklepie to czasami ryzykowna sprawa

basia....ale to bardzo znana miescinka...bo przecież...." w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie"...heheheh
 
Lejdis, poratujcie mnie jakimś fajnym przepisem na marynatę do kurczaka z grilla!

Mam fajny przepis na karkówkę, robię sałatkę colesław, włoską i owocową i do tego szaszłyki drobiowe.

Macie jeszcze pomysł na coś fajnego z grilla?
 
Jak dla mnie pycha z grilla jest:
1. Kaszanka w kapuście kiszonej zawinięte w foli aluminiowej
bierzesz taką kaszankę (ja tam wole napisać krupniok :-p) dodajesz do tego na oko wg upodobań kapusty kiszonej, możesz dodać plasterek boczku surowego lub wędzonego i zawijasz to w folię aluminiową. Wrzucasz na rusz i pieczesz.
2. Banan z grilla z czekoladą, ajerkoniakiem...
całego banana wrzucasz na ruszt i opiekasz z każdej strony tak żeby skórka była ciemna. Po zdjęciu nacinasz banana do połowy głębokości (robisz taką jakby łódkę) a do środka dodajesz rozpuszczoną czekoladę lub ajerkoniak lub cokolwiek co jest gęste i ma wyrazisty smak
3. Szybka sałatka (nazywamy ja makdonaldówa)
pomidory (ilość wg uznania)
ogórki konserwowe
ogórek zielony
kukurydza
Wszystko kroisz w kostkę, wrzucasz kukurydze, solisz, pieprzysz, mieszasz i gotowe.
 
reklama
Do góry