reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na nasze pysznosci :)

Dzieki Bedytko :tak::-) To juz wiem co upieke w przyszlym tygodniu :tak:
A piekarnik to chyba na 200'C, nie na 2000 ;-):-p:-D, nie? Plus termoobieg? Jaka ma wyjsc konsystencja tego ciasta??
 
reklama
Dzieki Bedytko :tak::-) To juz wiem co upieke w przyszlym tygodniu :tak:
A piekarnik to chyba na 200'C, nie na 2000 ;-):-p:-D, nie? Plus termoobieg? Jaka ma wyjsc konsystencja tego ciasta??
przy wklejaniu z worda mi zamieniło:-p ciasto rzadkie raczej, ale nie lejące;-) ja zaczynam piec na termoobiegu tak ze 20 min a reszta czasu na " góra, dół"
 
sandra samo przygotowanie to jest moment, miskę z zaczynem kładę na grzejniku:-p tylko po włożeniu do piekarnika trzeba przez godzinę być w domu;-) oczywiście sprawdź patyczkiem czy wypieczony:tak:
 
oszalałyście chyba:-pchleb:szok:, rany to ja już nic się nie odzywam po prostu mi wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dobrze że K. nie zagląda na te watki ;-):-D
 
sandra samo przygotowanie to jest moment, miskę z zaczynem kładę na grzejniku:-p tylko po włożeniu do piekarnika trzeba przez godzinę być w domu;-) oczywiście sprawdź patyczkiem czy wypieczony:tak:
Kurde, obiecuje sobie, ze go upieke, a dalej sie za to nie wzielam :-p
Ale moze w weekend mi sie uda :tak::-)
 
reklama
Pyszna salatka sledziowa (Sary ulubiona ;-):-)):
  • kilka platow slonych filetow sledziowych
  • 3-4 jajka na twardo
  • 1 wieksza cebula
  • 2 jablka
  • 2-3 ogorki kiszone albo malosolne
  • puszka groszku zielonego
  • majonez
  • pieprz
  • koperek
Sledzie pokroic w kosteczke, to samo zrobic z ogorkami. Cebule poszatkowac, groszek dobrze odsaczyc, jablka zetrzec na tarce o grubych oczkach. Jajka na twardo obrac i drobno posiekac (ja uzywam do tego urzadzenia do krojenia jajek w plasterki, kroje jajo wzdluz i wszerz ;-)). Wszystko wymieszac z majonezem i doprawic sola. Posypac swiezym koperkiem :tak:
Pycha! :-)
 
Do góry