reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

reklama
Ja wczoraj byłam na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia i jestem mile zaskoczona.Prowadzi je oddziałowa bardzo miła babka, fajne ćwiczenia a później pogadanka o pielęgnacji noworodka w sumie 2 godziny wszystko fajne tylko słabe warunki bo na świetlicy na położnictwie miejsca mało no i 100 trzeba tak charytatywnie dać ale niech stracę a dowiem się jak to wszystko w moim szpitalu wygląda.Następne zajęcia z mężami a na kolejnych będziemy oglądać blok porodowy.Dla Hani do szpitala muszę zabrać tylko paczkę pampersów, chusteczki nawilżone a swoje rzeczy dopiero na wyjście a w ramach podziękowania można zostawić pieluszkę tetrową lub zwykły kaftanik.
 
Ostatnia edycja:
Ja już też po pierwszych zajęciach organizacyjnych. Atmosfera miła spotkania 2 razy w tygodniu, dostaliśmy kilka próbek dla nas i dla malucha. Zobaczymy jak będzie dalej. Stokrotka jak Ci się podobało?W której grupie jesteś bo my w pierwszej:-) Miłego dnia dla wszystkich:-)
 
My jesteśmy w drugiej grupie, szkoda, że nie udało nam się poznać, ale mamy jeszcze jedne wspólne zajęcia, więc może sobie pogadamy ;) Ja byłam ubrana na szaro, a mój mąż miał pomarańczowa koszulkę kojarzysz nas?
Ogólnie zajęcia podobały mi się, choć ta kobitka strasznie narzucała swoje zdanie, czasem nie mając racji. Myślę, że będzie fajnie szczególnie na porodówce ;-)
Ze względu na to, że w Matce Polce nie ma ćwiczeń (a ja uwielbiam ćwiczyć;-)) mąż namówił mnie też, żebyśmy wybrali się na Broniewskiego i byliśmy tez dziś na spotkaniu organizacyjnym, wynudziliśmy sie strasznie,bo duzo historii było. Ale dalej na pewno będzie lepiej;-)
 
No kojarzę Was:-) My siedzieliśmy na tych drugich fotelach od prowadzącej. Ja miałam szarą bluzkę i granatowe dresy a mój mąż miał czarną podkoszulkę i jeansy:-) No faktycznie babka specyficzna trzeba się przyzwyczaić:-) A jak na tych zajęciach na Broniewskiego? Dużo ćwiczeń będzie?
 
Na Broniewskiego jest tak, że zajęcia są 2 razy w tygodniu. około 45-50 minut ćwiczeń i 1-1,5 godziny wykładu. Zajęcia popołudniami. Nie jest źle, ale szału strasznego nie ma.
 
No kojarzę Was:-) My siedzieliśmy na tych drugich fotelach od prowadzącej. Ja miałam szarą bluzkę i granatowe dresy a mój mąż miał czarną podkoszulkę i jeansy:-) No faktycznie babka specyficzna trzeba się przyzwyczaić:-) A jak na tych zajęciach na Broniewskiego? Dużo ćwiczeń będzie?
Kurcze nie jestem pewna czy dobrze Was kojarzę;-) Po następnych zajęciach będę mogła pewnie więcej powiedzieć i porównać, gdzie mi się bardziej podoba. Jak na razie wydaje mi się, że w Matce Polce będzie bardziej konkretnie.
Justynamika polecam Ci warsztaty Bezpieczny Maluch, jeszcze można się zapisać. Katasza podała link w wątku fajne stronki, także jeśli jesteście zainteresowani to aplikuj;-) Ja już byłam na jednych takich warsztatach w 20tc w Grand Hotelu i byliśmy bardzo zadowoleni. Mnóstwo wiedzy, prezenty i próbki. Naprawdę warto iść.
 
reklama
Dziewczyny ja na łódzkich warsztatach będę (no chyba, że jakaś apokalipsa nastąpi), więc może jakaś kawa później?
 
Do góry