reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Super, a chłopiec czy dziewczynka?



Żarcik :p

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Hihihi oczywiście, ze pytalam, ale powiedzial, ze na tym etapie to jak wrozenie z kart, wiec nie chcial nawet pisnac slowkiem czy widzi cos czy nie, ehhh no to jeszcze poczekam. U nas w rodzinie same chłopaki sie rodzą, wiec wcale mnie to nie zdziwi jak będzie siusiak miedzy nogami :p
 
reklama
Nadia super wiadomości! Pierwsza przetarłaś szlaki dla reszty. Fajnie, że tak z marszu to i troszkę stresu mniej. A jak czytam to nasze forum to każda jakieś zmartwienia ma.
A ja lecę na 18:15 do internisty, zobaczymy co powie. Pewnie krew będą pobierać a ja sie tego tak strasznie boję.

 
Cześć dziewczyny, ja siedzę wkurzona i obrażona na mojego R. Cały czas trzyma matki stronę, Klara musiała wczoraj wrócić do domu tak zarządziłam. Przedwczoraj o 21 zadzwoniłam zapytać co u Klary czy juz spi i mi teściowa powiedziała ze wracają z placu zabaw co sie potem okazało nie z placu zabaw wracały tylko ze szpitala, nic mi nie powiedziała i sie z R pokłóciłam i powiedziałam ze jak ukrywa takie rzeczy a on jej broni to dziecko ma wrócić do domu. Skręciła nogę! Ponoć nie powiedziała mi bo nie chciała mnie denerwować to teraz jestem dopiero na nia wkurzona ze zataiła to. Czy przesadzam ??? Nie bede z nim gadać jeśli jest po jej stronie, to mi powinien przyznać racje nawet gdybym jej nie miała szczególnie teraz. Teściowa sie obraziła na zawsze [emoji3]
A tak poza tym u nas juz wie najbliższa rodzina i znajomi.

Monia na pewno wszystko jest dobrze. Tez mam obawy czy wszystko ok po ostatnich nerwach ale na szczęście we wtorek wizyta.

Teraz to ciagle niewiadoma jak tam dzidzia, jak zaczniemy czuć ruchy to będziemy wiedziały ze jest ok:) ja dzis sobie pooglądałam zdjęcia moje z pierwszej ciazy i jak Klarunia była malusieńka :) az nie wierze ze znowu bede mieć takiego maluszka :) i cos czuje ze druga dziewczynka, ciagle mi sie chce owoców A ponoć to na dziewczynkę ehhh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ola miałam podobnie z teściowa i mężem gdy mały napił się nabłyszczacza do zmywarki.. Dowiedziałam się o 23 i spędziłam 3 dni w szpitalu, a moja wsciekłość sięgnęła zenitu....


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak zmieniając temat (nie wiem czy byl tu poruszany bo tyle str jest od początku wątku, ze nie przekopie sie przez nie), miałyśmy jakis pomysl na powiedzenie tatusiom o dzidziusiu?

f2w33e3kf50gsgs9.png

Ja betę robiłam akurat w Dzień Ojca, więc jak wyszła pozytywna to poleciałam po kartkę na DO i zapakowałam sikańca do koperty razem z nią ;)

Nadia433 super! Zazdrocha! Który tydzień u Ciebie dokładnie? To nie za wcześnie na genetyczne? Podobno po 11t4d się robi? Czy te kilka dni nie robi różnicy?

Z rana miałam takiego lenia, że angielski odwołałam. Za to później się zebrałam załatwiłam spotkanie z kamieniarzem i facetem od kominków na jutro, wyspacerowałam psa swojego, a później kumpeli i zaszalałam w kuchni - meatballsy z mozzarella w sosie :)
 
A ja muszę sie pochwalić ;-) miałam dzisiaj wizytę u kardiologa i w przychodni byl mój gin, miał chwile i wziął mnie na usg prenatalne, na które jestem umowiona na czwartek. Nawet nie zdążyłam sie zestresować, wszystko poszlo raz dwa. Dzidziuś zdrowy, przeziernosc 1,1, nosek widoczny, nie mam wskazań do innych badan genetycznych. Mówił, abym nie dala sie naciągnąć, bo on nie widzi nic niepokojącego. Jestem taka szczęśliwa *♡*
Gratuluję udanej wizyty:-D
 
Ola miałam podobnie z teściowa i mężem gdy mały napił się nabłyszczacza do zmywarki.. Dowiedziałam się o 23 i spędziłam 3 dni w szpitalu, a moja wsciekłość sięgnęła zenitu...

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Jessu i nic nie powiedziała ? Ale stało sie cos??

A ja muszę sie pochwalić ;-) miałam dzisiaj wizytę u kardiologa i w przychodni byl mój gin, miał chwile i wziął mnie na usg prenatalne, na które jestem umowiona na czwartek. Nawet nie zdążyłam sie zestresować, wszystko poszlo raz dwa. Dzidziuś zdrowy, przeziernosc 1,1, nosek widoczny, nie mam wskazań do innych badan genetycznych. Mówił, abym nie dala sie naciągnąć, bo on nie widzi nic niepokojącego. Jestem taka szczęśliwa *♡*


Ogromne gratulacje [emoji1][emoji1][emoji1]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja betę robiłam akurat w Dzień Ojca, więc jak wyszła pozytywna to poleciałam po kartkę na DO i zapakowałam sikańca do koperty razem z nią ;)

Nadia433 super! Zazdrocha! Który tydzień u Ciebie dokładnie? To nie za wcześnie na genetyczne? Podobno po 11t4d się robi? Czy te kilka dni nie robi różnicy?

Z rana miałam takiego lenia, że angielski odwołałam. Za to później się zebrałam załatwiłam spotkanie z kamieniarzem i facetem od kominków na jutro, wyspacerowałam psa swojego, a później kumpeli i zaszalałam w kuchni - meatballsy z mozzarella w sosie :)
Fajny pomysł [emoji3]
Ja pomeczylam sie z jajkiem niespodzianka,rozlozylam czekoladę delikatnie, zabaweczke sama zlozylam i sie pobawilam[emoji23], a na jej miejsce wsadzilam Fasolke Jasia z napisem "Cześć Tato!" na jednej str i "<3" na drugiej, zlozylam jajo, nawinelam sreberko i wieczorkiem po kolacji mowie,ze kupilam nam deser [emoji16]


f2w33e3kf50gsgs9.png
 
A ja muszę sie pochwalić ;-) miałam dzisiaj wizytę u kardiologa i w przychodni byl mój gin, miał chwile i wziął mnie na usg prenatalne, na które jestem umowiona na czwartek. Nawet nie zdążyłam sie zestresować, wszystko poszlo raz dwa. Dzidziuś zdrowy, przeziernosc 1,1, nosek widoczny, nie mam wskazań do innych badan genetycznych. Mówił, abym nie dala sie naciągnąć, bo on nie widzi nic niepokojącego. Jestem taka szczęśliwa *♡*
Super, gratuluję:) fajny ten Twój lekarz, skoro tak spontanicznie Cię przyjął:)
 
reklama
Ja betę robiłam akurat w Dzień Ojca, więc jak wyszła pozytywna to poleciałam po kartkę na DO i zapakowałam sikańca do koperty razem z nią ;)

Nadia433 super! Zazdrocha! Który tydzień u Ciebie dokładnie? To nie za wcześnie na genetyczne? Podobno po 11t4d się robi? Czy te kilka dni nie robi różnicy?

Z rana miałam takiego lenia, że angielski odwołałam. Za to później się zebrałam załatwiłam spotkanie z kamieniarzem i facetem od kominków na jutro, wyspacerowałam psa swojego, a później kumpeli i zaszalałam w kuchni - meatballsy z mozzarella w sosie :)
USG genetyczne robi sie miedzy 11 a 14 tyg co najmniej gdy dzidziuś osiąga 45mm u mnie to jest rozpoczęty 12 tydzień a dzidziuś ma prawie 5cm wiec chyba miescimy sie w ramach. Cieszę sie, ze mam to za sobą, teraz oby do usg polówkowego :-D
 
Do góry