reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

Ja też waże tyle co przed ciążą, ale w ciąży przytyłam tylko 10 kilo, jak urodziłam poleciało mi jakieś 6 i reszta spadła po miesiącu. Wszystko zalezy od organizmu. Wagi sie pozbyłam, ale pozostały mi okropne rozstepy na całej szerokości brzucha, ale pogodziłam się z tym. Może rower??? teraz jest ciepło, możecie jeździc we trójkę codzinnie wieczorem po godzince. My tak czasem robimy.
 
reklama
mnie też zostało 10 kilo więcej po ciąży.:-( :zawstydzona/y:Szczególnie w trakcie przytyłam 28. Normalnie nie wiem skąd tyle się wzięło:szok:. Najwięcej zostało mi w piersiach, które nie wróciły do rozmiaru małego B75 no i w obwodzie. CZyli klatka mi się rozrosła jak u Pudziana:-D.
A najgorsze, ze także wcale mi się chcieć schuść. Wiec tak już chyba zostanie.
 
ja mam niestety skore przetłuszczającą się więc muszę używać lekkich kremów:(
na dzien bioderma sebium pore refiner ( juz pisalam o nim ze to cudenko matuje mi moja tlusta buzke na dlugo dlugo:)
na noc zamiennie co 2 dzien bioderma sebium hydra z nivEA Q10 LIGHT (dla cery tłustej i mieszanej) no i pod oczy tez nivea q10
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry