reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

reklama
o co loto z tym programem...?

Ano ten tego na forum jakiś czas temu było ogłoszenie że szukają mamusiek które chcą wrócić do formy po ciązy i takie tam bla bla. I się zgłosiłam i chyba mnie wybiorą bo babka co jakiś czas dzwoni potwierdzić moje zainteresowanie. Oni robią programy dla tvn style wiec może coś w stylu "metamorfozy" które były dla ddtvn. Ale dokładnie będę wiedziec na przełomie czerwca i lipca bo mam spotkanie i chyba casting :D
 
My po szczepieniu już. Co prawda Iguś utyka na nóżkę i widać, że go boli, ale mam nadzieję, że innych komplikacji nie będzie.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was która ma ta książkę o diecie Dukana w wersji elektronicznej mogłaby mi ją przesłać na maila??? Siostra chce zacząć stosować tę dietę i chciałaby pierwsze o niej poczytać.
zanetkapl@wp.pl
 
dziewczyny takie moze wkurzajace pytanie...ale....
ile udało Wam się schudnąć po ciąży i czy wróciłyście już do wagi przeciążowej?
ja sie tylko wkurzam bo nie potrafie schudnac...tzn nie potrafię chyba chcieć...;/
 
reklama
ja ważę tyle co przed ciążą 56 czasami 55, ale wczesniej ważyłam 53 i do tej wagi nie jestem w stanie wrócić:-(waga mi wróciła w okresie karmienie piersią w przeciągu 6 miesięcy po porodzie, a Tobie ile brakuje Pyciolku do wagi sprzed ciąży,że tak się denerwujesz kochana?
 
Do góry