reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

Zapominajko-udało mi się tylko zrobić zdjęcia. Ma nadzieję, że odczytasz :-) Jak coś, to pytaj :-)
 

Załączniki

  • DSC07743.jpg
    DSC07743.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC07745.jpg
    DSC07745.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC07742.jpg
    DSC07742.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC07744.jpg
    DSC07744.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC07741.jpg
    DSC07741.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC07746.jpg
    DSC07746.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 24
reklama
mamusiu-mocno trzymam kciuki za Ciebie :-) Razem nam będzie łatwiej ;-) Chociaż ja nie narzekam-czuję się najedzona, tylko owoców jak dla mnie trochę za mało. Nie wyobrażam sobie diety bez chleba i ziemniaków ;-)
 
mamusiu-mocno trzymam kciuki za Ciebie :-) Razem nam będzie łatwiej ;-) Chociaż ja nie narzekam-czuję się najedzona, tylko owoców jak dla mnie trochę za mało. Nie wyobrażam sobie diety bez chleba i ziemniaków ;-)
ja juz jestem tak przyzwyczajona do ciaglego odchudzania, ze dla mnie to full jedzenia:-)zobaczymy jak to bedzie na wadze
 
reklama
Do góry