reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Pietrucha ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo. Nawet nie moge sobie wyobrazic co czulas:no: Nie rozumiem jak dwoch lekarzy moze miec tak rozbiezne opinie:no:

Co do morfologii to na szczescie moje wyniki laduja u lekarza wiec nie mam kiedy ich analizowac. Na cale szczescie:tak: Wiec niestety nie pomoge.
 
reklama
dzięki dziewczyny.... Stres jest ciągle, ciężko się go dzisiaj pozbyć... będę myśleć pozytywnie i zobaczymy co mi powiedzą za dwa tygodnie w Poradni Genetycznej a później co powie mój ginekolog,jak się ma moja szyjka i torbiele... Wierzę, że będzie dobrze... grzecznie leżę i tak do kolejnej wizyty na pewno zostanie.
Takhisis tak, czasami brzuch mi twardnieje, a dlaczego pytasz?:(
 
Pietrucha: Kamień z serca!! Tak czułam, że wszystko będzie dobrze...ale mogę się tylko domyślać co czułaś...Teraz sobie odpoczywaj i myśl pozytywnie :)

Takhisis: Ja też nie pomogę, w sobotę jadę robić morfologię, więc dopiero wtedy będę mogła coś powiedzieć...
 
amethyst dzięki. Jakoś może to przetrawię nie dopowiadając...Niby coś podwyższonego w ciąży może być normą, ale kiedy rozpoznać moment, że wynika jednak z infekcji...która to przecież czasami nie jest na pierwszy "rzut oka" widoczna. Tak jak pisałam wcześniej...wszystkie te parametry miał zmienione mój synek przy chorobie, więc to mnie mocno zestresowało.

pietrucha
pytałam dlatego, że w pierwszej ciąży miałam bardzo wcześnie twardnienia brzucha i dlatego sprawdzali co chwilę czy nie ma rozwarcia, czy szyjka się nie skraca...Dlatego mi się skojarzyło.
 
pietrucha całe szczęście ze jest dobrze:* szyjka sie nie przejmuj odpoczywaj i lez dużo i będzie wszystko dobrze :*
 
Ojeju mnie tu wczoraj nie było i nic nie wiedziałam-PIETRUCHA KOCHANIE- TULE ZA WCZORAJ TULE ZA DZISIAJ! Odpoczywaj, stars sie byc w miare jak najspokojniejsza- lekarz powiedzial ze stres tylko szkodzi..choć łatwo mówic!!! myśle ze zadnychb tasiem czy innych kokardek nie ma- przewidziało sie lekarzowi i tyle! masz dobrego specjalsite prywatnie- wiec jego diagnoze bym bralala jako jedynie sluszna! szyjka być moze otowrsyla sie ze stresu:( kochana moc pomyslnego myslecnia- wibracje fluidy sle!!! poloz rączke na brzusiu zamiotaj raz w lewo dwa razy w prawo i potem znowu w lewo od ciotkie die - a Ty tyłek na kanape i wypoczywaj- ogladaj filmy, cos czytaj- byle mysli byly gdzie indziej!!! na genetycznym potwierdza ze wszytko dobrze- ja caly czas kciuki zaciskam:*
 
Pietrucha i ja dołączam się do Die Perle i reszty kobitek - wszystko będzie dobrze nooo!!! Kciukasy zaciśnięte !!! Buziole przesyłam !!
Takhisis - nie pomoge na razie, morfologie ide robic jakos za tydzien :/
 
Witam się i ja po ulewnej majówce w Polsce :)
Dziś na wizycie znów widziałam naszego szkraba, który w dalszym ciągu nie chce rozchylić nóżek :zawstydzona/y: Lekarz niby przez chwilę dopatrzył się żeńskich organów, ale to nic pewnego, więc w dalszym ciągu zwracamy się do brzucha "ONO" :-D Mój ginekolog również niezbyt gadatliwy.. wszystko w porządku, długość dziecka odpowiednia.. bla bla.. ale cieszy mnie to- nic więcej nie chcę słyszeć.
Być może szkrab zrobi rodzicom niespodziankę na 3 rocznicę ślubu i na kolejnej wizycie ujawni, czy jest dziewczynką, czy chłopcem;-)
Ja latam pomiędzy starym i nowym mieszkaniem, gdzie powoli zaczynamy urządzać sobie gniazdko. Z Polski poprzywoziłam łóżeczko, troszkę ciuszków od koleżanek dla dzidziusia i już się nie mogę doczekać, aż pokoik będzie pomalowany i będę się w nim mogła wyszumieć :-D

Brzuszki kobiety macie już pokaźne! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty! Ja tymczasem mykam robić obiad, a potem do pracy dzieciaczki pomęczyć :laugh2:
 
reklama
Do góry