reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

aleksiel ja też się trzymam terminu z OM, choć mały na ogół wypada kilka dni starszy, ale ja wiem prawie na pewno, kiedy było zapłodnienie, bo mierzyłam temperaturę i skok był 4 lutego.

Takhisis mnie nic nigdy nie mówią o pępowinie, więc zakładam, że jest dobrze. To lekarz zauważył to dziwne ułożenie pępowiny, czy Ty? Lekarza to zaniepokoiło? Jeśli nie, to myślę, że Ty też nie masz się czym przejmować. Na pewno wszystko będzie ok.
 
reklama
Antiope wielu lekarzy nie mówi nawet jak szyja jest owinięta, bo uważają, że dużo dzieci tak ma. Kwestia tego czy ma się lekarz, który jest w porządku wobec pacjentki. To jest jednak ważna informacja przy porodzie...niektórzy po prostu nie zwracają na to uwagi. Lekarz do którego chodzę na USG takie bardziej wnikliwe mówi mi o ułożeniu pępowiny..w tamtej ciąży to właśnie on powiedział, że jest owinięta (lekarka prowadząca nic nie wspomniała) ...uważa, że trzeba wiedzieć, żeby móc reagować na zmianę ruchów. Natomiast mój prowadzący nic na temat pępowiny nie mówi.
 
Ostatnia edycja:
Takhisis mój lekarz też nic nie mówi na temat pępowiny - tylko, że przepływy są prawidłowe. Rozumiem, że się obawiasz z racji przeszłych doświadczeń, ale myślę, że do końca nie da się przewidzieć jak się ułozy pępowina - w końcu maluszki są jeszcze cały czas w ruchu. Musisz wierzyć, że tym razem nie będzie się działo nic niepokojącego
 
Takhisis moja też miała owiniętą szyjkę pępowiną na sam koniec. Przez całą ciąże było OK, a chyba noc przed się owinęła. Teraz puki co jest OK, ale tak jak pisze villl nie ma co się stresować. Ja staram się na razie o pępowinie nie myśleć, bo bym zwariowała.
 
Witajcie. Jestem po usg, mały jest obrócony głową do dołu i waży 1860 g. Widziałam nawet włoski na głowie jak mu stały :)) Już wiadomo od czego ta zgaga. We wtorek normalna wizyta i sprawdzimy szyjkę. Trochę się zawiodłam, bo myślałam że już może z 2 kg waży.

Co do pępowiny to ja też nie mam info, więc pewnie wszystko ok.
 
Sony super, że wszystko ok. A co do wagi, to tak jak napisała joanna, jest prawidłowa i to jest najważniejsze.
 
reklama
Sony świetnie,że wszystko ok :-) Co do wagi to ja sie martwiłam,ze mój mały za duży jest,ty miałaś nadzieję,ze jest bobas większy, a maluszki teraz rozwijają sie we własnym nie zależnym od nas tempie.
 
Do góry