reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Pauletta ja bym kupowała w wiekszosci na 62. Dobrze miec ze 3-4 bodziaki , pajace , czy co wolisz na 56 a w razie czego dokupisz.. szkoda zeby wydac kase na cos czego maluch nie ubierze
śliczny komplet:tak:

Izka wymiatasz:tak:

Zeberka nic mi nie mów o tych wielkich podpaskach . bleee:baffled:
 
reklama
a kupujecie zwykłe podpaski czy te poporodowe? bo się zastanawiam czy nie lepiej kupić zwykłe cieńsze tylko że mocno chłonne...w tych poporodowych w ogóle da się chodzić? ;-)
 
Da sie chodzic :-p ja juz doszłam potem do takiej wprawy,ze bez niczego bo u mnie w szpitalu byla zakaz jakiejkolwiek bielizny, siateczkowej jednorazowej, niewazne... kupiłam 2 paczki tych poporodowych mega choc w poprzedniej ciazy wykorzystałam niecała jedna bo szpital dawał swoje wkłady.
 
te podpaski poporodowe to tylko na 3-4 dni są ;-) (polecam z nich wtedy korzystać, bo zwykłe chyba nie dadzą rady... :sorry:) później krwawienie nie jest już tak obfite i można śmigać w zwykłych :tak:
 
Dziewczyny ja się zastanawiam, jaką koszulę wziąć do porodu? bo chciałam jakąś zwykłą dłuższą koszulkę, taki zwykły t-shirt, ale teraz tak myślę, że jak położą mi małą po porodzie na brzuchu, to w takiej koszulce raczej problem jej cyca podać, a z drugiej strony kupować specjalnie na poród takiej z rozpięciami też mi się nie uśmiecha, bo na pewno się ubrudzi itd.. a wy jak robicie?
 
u nas koszule do porodu dają więc nie ma problemu, na szczęście dość długie a nie jakieś kuse bluzeczki że trzeba świecić tyłkiem;-) ale w razie czego biore jakąś gorszą koszulę bo jakby brakło szpitalnych to moge nie odprać koszuli potem


u nas w szpitalu też jest oficjalny zakaz na majtki po porodzie SN, ale z tego co wiem to poza wizytami kobiety i tak je ubierają;-)
 
kivinko jak urodzisz to ci koszulę po prostu podniosą i dziecko na goły brzuch położą :-D a masz takie t-shirty że ci pupę zasłaniają? bo ja wlasnie nie mam i musze sie w jakiś duży podkoszulek z lumpeksu zaopatrzyć...
 
u nas też dają koszule do porodu.

Dziewczyny czy któraś mogłaby wkleić link do ceratki na materac jeśli któraś już zakupiła????
 
reklama
u mnie na SR powiedzieli że dają koszule ale te same co do operacji więc to te prześwitujące i jak mi przyjdzie chodzić po korytarzu w I fazie to jednak bym wolała coś co mi pupę zasłoni :-) ewentualnie można mieć t-shirt i szlafrok zarzucić na spacery a potem mężowi oddać żeby nie zaplamić ;-)
 
Do góry