reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

dziewczyny szalejecie z zakupami .... :))) same swietnosci :)

iza daj znac jak stol do przewijania :) ubranka pierwsza klasa !
 
reklama
lene o sab simplex też słyszałam same dobre opinie:tak: u nas debridat pomógł,co do wózka to mi ten pierwszy się bardzo podoba i kolory do wyboru ma super, drugi też ok:tak: ale 1 wygrywa:-)
 
W chuscie w Pl bylo by dziecku za zimno. Sory za literowki ale mam klopoty z polskimi slowami, ciagle mi komputer przestawia wyrazy.

Nosiłam małego w chuście od narodzin tj. od późnej jesieni aż do 1,5 roczku - więc przez wszystkie pory roku. W chuście może być maluchowi cieplej niż w wóżku nawet;-)
kurcze sprzedałam swojego elastyka i muszę kupic nowy. Dobrze , że tkana mi została
 
Martolinka-o, to fajnie, ja sie wlasnie zastanawiam czy tej chusty nie kupic, mloda nosilam w nosidelku na szelkach ale mam wrazenie ze w tej chuscie to tak bardziej przytulone jest malenstwo. Polecasz?
Reniuszek-jeszcze nie zlozylismy tego przebieraka, jak tylko go zmontuje to zaraz dam znac jaki jes ale Made in Poland to musi byc dobre :tak: Mam stol do kuchni robiony w PL i jest super. Krzesla z Russia i juz gorszej jakosci.
 
Ostatnia edycja:
lene - bardzo ładne kolorystycznie te wózeczki co wybrałaś :tak:

martolinka - ja właśnie chcę kupić taką chustę :happy2: powiedz tylko jaką polecasz na sam początek?? Tkaną czy elastyczną? :confused:
 
dziewczyny a możecie wkleić jakie ceratki na materac kupiłyście? U nas już łóżeczko skręcone i dzisiaj zamówie do niego taki komplecik :
*BABY-RAJ*10-el pościel HAFT 135x100 MOSKITIERA (2068267567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
miś na księżycu czekoladowy

lene a napisz jak się sprawdza ten rogal do karmienia? Bo ja pierworódka i nie bardzo ogarnięta;)
martolinka też bym chciała nosić małego w chuście ale u mnie bunt w domu, że chusta się może rozwiąć itp. Ktoś Cię uczył wiązania czy sama się nauczyłaś?
 
g agnes ja nie kuipowałam żadnej ceratki do łóżeczka i nie zdarzyło się ani razu aby mała posiusiała pościel.. pampersy są raczej nieprzemakalne;) no ale może to u nas tak było.. w każdym razie ja nie miałam żadnej ceratki i teraz też nie kupuję nic takiego, a ten rogal- poduszka do karmienia, to taka wyprofilowana podusia na której układasz dziecko jak karmisz piersią (chyba butelk ą też??) i znakomicie odciąża Ci to kregosłup! mi bardzo pomógł w pioerwszych 3-4 miesiącach! i teraz wiem, że bez tego ani rusz:-):tak:


to coś mniej więcej takiego... ja mam trochę inny - wkład z gąbki i:
ROGAL -KARMIENIE,SPANIE,CIĄŻA- ZDEJMOWANA POSZEWKA (2066582126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Więc tak specjalistką nie jestem , ale coś tam łyknęłam;-)
polecam zadawać pytania na wątku : Chustowe dzieci - porady
można też pytać IzyBK ,polecam jej bloga Nosze, bo kocham - tu dużo odpowiedzi na powyższe pytania

Nie polecam tzw "wisiadeł " np z babybjorn. Renomowana , droga firma , która tak na dobrą sprawę wyrządza dzieciom krzywdę- wiszą w zasadzie na swocih genitaliach- o pozycji żabki nie ma tu mowy.

Ewela myślałam zeby kupić małemu elastyczną , bo tkaną już mam , ale jak doradziła Iza lepiej od razu postawić na chustę tkaną. Najlepsze są TKANE używane , bo są już "złamane" a więc miękkie od prania , prasowania , wiązania itp;-)ja kupiłąm jednak nową i sama nad nia "pracowałam "

g_agnes chusta dobrze zawiązana nie ma prawa sie rozwiązać. Uczyła mnie wiązać koleżanka -chustofanka, ale polecam też spotkania KLUBU KANGURA . Może w Waszych miastach też klub działa. Tam profesjonalisci uczą wiązać , inne mamy pomagają i to fajny sposób na spędzenie czasu z maluchami Klub Kangura
 
laseczki które miały chusty, jak znosił chustowanie wasz kręgosłup?? bo mnie po pierwszym porodzie strasznie bolał przez długi czas:-( i nie wiem czy dam radę nosić młodą czy nie bardzo?
 
reklama
Paulusia dobrze zawiązana chusta nie ciązy kręgosłupowi. Ciężar dzieciątka równomiernie się rozkłada.
Wagę mojego malucha odczułam dopiero na kręgosłupie , gdy miał juz swoje 12 -13 kg
 
Do góry