reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Paulusia- Ale piekna ta karuzelka, wlasnie szukam karuzelek i nawet nie wiedzialam ze sa na pilota. Koniecznie musze poszukac takiego wynalazku, ja dla ALusi mialam zwykla nakrecana. Kocyki tez cudowne.
edit: Znalazlam u mnie ta karuzelke ale 45 dolrow, wow, drogie ale jakie fajne!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kupilismy wozek i mam problem... jest wielofunkcyjny z mozliwoscia przypiecia fotelika... nie posiada jednak gondoli... i teraz nie wiem czy to byl dobry wybor bo moj M twierdzi ze gondola nie jest w sumie potrzebna ja sie nasluchalam mamy i mi namieszala w glowie.. imgres.jpg co o tym myslicie?
 
Niektórzy tak funkcjonuja, ale ja naprawde nie wyobrażam sobie przetrwac bez gondoli,:no: zwłaszcza że rodzimy w takim czasie ,ze licze na dłuuugie spacery z maluchem.
 
No już kosmetyki. Ale fajnie. Ja sobie zostawiam te zakupy po 10 lutego jak kaska wpłynie na konto bo spłukałam się przez te wyjazdy do Warszawy. A jeszcze muszę kupić fotelik do samochodu bo nie mam ale to kupię używany.
 
monissia mam znajome co woziły dzieci w spacerówkach od urodzenia ale mnie osobiście nie przekonuje :no: dla mnie gondolka to podstawa, ale każdy ma swoje zdanie;-)
ilooonka mój kocyk jest z tej samej firmy i ja jestem mega zadowolona:tak::-) śliczne mają te kocyki i ceny też ok:tak:
 
no, no dziewczynki widzę zakupy pełną para! no i dobrze, bo czasu jakby coraz mniej zostało;-):-) Jeśli mogę Wam podoradzać trochę jak mama weteranka;-):-) to polecam z pełną odpowiedzialnością kosmetyki firmy HIPP:- jedyne, które nioe uczulały mojego dziecka! do dziś używamy, polecam szczególnie żel do mycia ciała i włosków i oliwkę od pierwszych dni po urodzeniu, rewelacyjne!!!! wszystkie inne firmy uczulały moją córę! polecam Wam również krem na odparzenia i ochronny do pupy NIVEA w tubce- też rewelka, z takich praktycznych rzeczy to poduszka - rogal do karmienia! po cesarce nie przeżyłabym bez tego cuda :) no i koniecznie przewijak! Kochan zaopatrzcie się w cos super na kolki... nie zyczę żadnej mamie takich przygód.. no ale wiadomo, różnie bywa! polecam niezawodny środek: Sab Simplex - nie wiem czy u nas do kupienia, ale przez neta na bank- ewentualnie w aptece woda koperkowa - Grippe Water:tak:


Tak na marginesie to już wybrałam wózek, w końcu! a raczej mam dwa do wyboru :
3w1 Wózek Implast Eco Line Bolder SD GRATISY (2071110328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
NOWY WOZEK 3w1 CRV GONDOLA+SPACERÓWKA+FOTELIK (2088596601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., co o tym sądzicie?
 
reklama
Monissia - to ja sie wylamie z opinia na temat Wozka, u nas prawie w ogole nie ma wozkow z gondola I wszyscy uzywaja takich typow jak wkleilas. Dziecko w brzuchu nie lezy na plasko tylko zgiete w luk I to jest naturalna pozycja. Tutaj w USA tylko slowianie klada dzieci na plasko, wiekszosc ludzi stosuje chusty w ktroych nosi dzieci na spacerki. Potemkin w wozeczek ale fakt faktem u nas sa wyzsze temperatury wiec tez trzeba pomyslec o dostosowaniu sie do zimna. W chuscie w Pl bylo by dziecku za zimno. Sory za literowki ale mam klopoty z polskimi slowami, ciagle mi komputer przestawia wyrazy.
 
Do góry