reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
Jeśli i ja mogę coś wtrącić, to zwykła wanienka na początek jest najlepsza, kąpiel trwa króciutko, bo maluch jeszcze nie ma przecież przyjemności z pluskania się, ,a i ja czułam się pewniej trzymając malucha i układając go tak jak było wygodnie by najpierw umyć front a później tyły :-D jak Ninka siedziała juz prawie sama to kupiliśmy najzwyklejsze siedzisko tak jak tu :6- ELEMENTOWY ZESTAW DO KĄPIELI DZIECKA (JARLAND) (2061304169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (kosztowało chyba z 15zł) i mała wtedy była z pozycji półsiedzącej i sobie spokojnie oglądała nóżki , a jak już pewnie i stabilnie i dłużej siedziała sama to z niego zrezygnowaliśmy i tyle
 
Z pewnością nie myje się w nich noworodka. Ja też uważam że to wiaderko to jakiś niewypał. Funkcjonalne może być tylko dlatego że zajmuje mało miejsca.
 
CobraOna-ja mam dwie znajome ktore kupily wlasnie te wiaderka i byly zachwycone, podobno bardziej naturalne dla maluszka. Ale ja przyznam szczerze ze nie umialabym z nich skorzystac, nie bardzo wiem jak to dziala i jak w tym myc. Wole tradycyjny ksztalt. Ja bede miala wanienke z wyjmowana nakladka dla noworodka, sprawdzona, fajna:
Fisher-Price Bath Tub, Aquarium Bath Center Reviews - MySears Community
Ta nakladka ma podusie, dla noworodka fajne no i w zasadzie mozna kontrolowac w pelni polewanie woda tak zeby nie zamoczyc zbyt mocno pepuszka. Dla mnie to bylo bardzo wygodne, bezpieczne i polecam. Jak mala wyrosla to zdjelismy nakladke i sie pluskala w najlepsze, w srodku jest siedzonko, bardzo jej sie podobalo, mozna usiasc albo na siedzonku albo obok tradycyjnie. Siedzonko bardzo bezpieczne, mloda lubila tam siadac i pluskac nozkami po wodzie. Takze bylo wiecej opcji. Latwo sie ja czyscilo, ja osobiscie bylam naprawde zadowolona. Nie wiem jak z cenami w PL, na pewno zwykla wanienka duzo tansza. Moja siostra miala zwykla wanienke i kladla recznik na spodzie i tez byla zadowolona.
 
nefretete- hehe niezłe te rock stary, ale to nie mój styl:-p:-p:-p:-p Ja lubię monochromatyczne kolory i minimalizm, ale jednak dziecko trzeba stymulować troszkę kolorem;-)

reniuszek- bardzo ładne śpiworki, co jeszcze fajnego odnalazłaś, może skorzystam:-D

izka- ta wanienka jest świetna, też bym taką kupiła, gdybym nie miała od koleżanki


Kurde, chciałabym taką karuzelkę nad łóżeczko http://www.fabrykawafelkow.pl/dla-d...1148-karuzela-nad-lozeczko-scrapbook-boy.html, tylko ta cena echhhh
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dzis zakupilam przebierak/przewijak w IKEA wypatrzony przez Reniuszka.
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/10197572/
I jeszcze na metce jest napisane ze zrobiony w Polsce wiec juz nie mielismy watpliwosci ze chcemy :-) Jeszcze nie zlozylismy jutro sprawdzimy czy wszystko okey. Ale pomalutku koncze zakupy. Aha i jeszce oczywiscie wpadly mi ciuszki (same wpadly do koszyka, nie wiem jak :laugh2:): 2 bodziaki zolty i zielony:
Jumping Beans Appliqued and Embroidered Bodysuit - Baby
i jeszcze 2 pajacyki :-)
 
Do góry