reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Izka- jakie fajne bodziaki! Wy to tam macie wybór, nie ma co!

Mi się bardzo podobają rzeczy z Next, tylko kurcze szkoda mi pieniędzy na takie drogie ciuszki, dziecko w nich chodzi 3 miesiące i potem w kąt. No i cały czas się waham...Zwłaszcza, że w outlecie w Gdańsku można kupić nowe ciuszki o co najmniej połowę taniej, no ale te droższe są takie cudne...
 
reklama
Przy Antku zrobiłam błąd i postawiłam na pastelowe kolory np. maty edukacyjnej , czy karuzeli. Efekt wizualny super , ale mały nie był zainteresowany. Dopiero jak kupiłam karuzele , mate w intensywnych , mocnych kolorach było super.

Ja jutro przywiozę KOsz Mojżesza dla małej pewnie:tak:
 
Przy Antku zrobiłam błąd i postawiłam na pastelowe kolory np. maty edukacyjnej , czy karuzeli. Efekt wizualny super , ale mały nie był zainteresowany. Dopiero jak kupiłam karuzele , mate w intensywnych , mocnych kolorach było super.

Ja jutro przywiozę KOsz Mojżesza dla małej pewnie:tak:


Masz rację w 100%, dlatego na pewno matę wezmę w żywych kolorach, ale karuzeli może w ogóle...W końcu nasz mały będzie miał blisko łóżeczka piękną kolorową lampę, nie ma co przesadzać;-)
 
karuzela moze sie przydać;-)pierwsza kupiłam nakręcaną i myślałam , że szału dostanę jak co chwilę trzeba nakrecac ;-)nie ma to jak karuzela na pilota
 
karuzela moze sie przydać;-)pierwsza kupiłam nakręcaną i myślałam , że szału dostanę jak co chwilę trzeba nakrecac ;-)nie ma to jak karuzela na pilota


Jak znajdę coś godnego uwagi to się zastanowię;-) A na razie muszę zacząć powoli kupować podstawy, bo oprócz tego, że koleżanka zaproponowała wanienkę, rożki i kilka ciuszków to mam tyle, co nic. 6 ubranek hehee...Ale liczę mocno, że urodzę w kwietniu, więc zdążę:-D
 
zdążysz;-) tak na dobrą sprawę jak sobie upatrzysz co byś chciała mieć , ogarniesz listę to i w 1 dzień dasz radę się zaopatrzyć;-)
 
Kasiaga przepraszam ze dopiero teraz wklejam zdjecia tego otulacza z TT ale Marcel mi "posiał" kabel do telefonu , ale juz mam wiec wklejam . To srebrne to pozostalosci srebrnej izolacji . TT tragedia !!!!!!!:no:

20120130692.jpg20120130693.jpg
..................................................................................................................................................

...a to moje "lumpkowe" łowy w ciuchlandzie za cale 4 e :-D.
ciuszki.jpg
 
Dziewczynki ja mam taka wanienke
Wanienka +stelaż suszarka+leżaczek +GRATIS 19WZORY (2061892259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
I taki przewijak:
USZTYWNIANY przewijak na łóżeczko komodę 70x50 cm (2064740470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do wiaderek do kąpieli to chyba bałabym się w tym kąpać noworodka. A później też wydaje mi się, że dziecko ma więcej radochy jak siedzi we wanience i może się popluskać...Zresztą ja zamierzam Małą brać już później do dużej wanny:)

martolinka
ja też mam na pilota karuzelę...dziś przyszła, ale nie mam bateri...muszę kupić i się pobawić :D

porannakawo masakrejszon z tym termosem:szok::szok::szok: dzięki za wklejenie zdjęcia...pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że z moim się tak nie stanie...
 
reklama
martolinka ja strasznie choruję na karuzelkę właśnie na pilota ale ona kosztuje 180zł:szok: jak kupię wszystko i coś mi sianka zostanie to wtedy się skuszę;-) o taka: Karuzela TINY LOVE - karuzelka, pozytywka, lampka (2062316148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
A mi dzisiaj przyszedł kocyk: KOCYK niemowlęcy DWUWARSTWOWY_ *BOBAS* _PLUSZACZEK (2071022356) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten z żyrafką i jestem mega zadowolona i z kocyka i ze sprzedawcy:tak:
 
Do góry