reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

ntmkw - dziewczyny pisaly, że wkład gąbkowy jest siedliskiem bakterii, dlatego ja z niego zrezygnowałam. Mamy zwykłą wanienkę z wkładem plastikowym i mam nadzieję, że się sprawdzi:tak:
 
reklama
ntmkw ja zakupuje w ikei wanienke na spodzie ma gume antyposlizgowa bede kladla na to pieluche tetrowa wanienka kosztuje grosze. w sieci mozesz znalezc sporo przydatnych filmikow jak kapac maluszka. Ja juz kapiele noworodka mam za soba, wiec tak sie nie boje.

a ja poszalalam i kupilam otulaczek z motherhood
otulaczek-niebieski-classics1.jpg
 
ntmkw - chodzi Ci o taką wanienkę profilowaną ?
Profilowana WANNA wanienka Z ODPŁYWEM Hippo (2068697271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja się właśnie zastanawiam nad tą hippo? Dziewczyny, czy któraś z Was z niej korzystała i czy jest ok? Bo może nie warto przepłacać i kupić najzwyklejszą wanienkę?

reniuszek
- fajny otulaczek :tak: Ty chyba sporo rzeczy dla maluszka kupiłaś w ikei, nie? Mi pozostaje allegro albo moje zadupie :-D no i Lublin...
 
ewela jeszcze nie kupilam :-D ale posylam tam rodzicow , bo po 1. moj ojciec uwielbia lazic po ikei i zawsze z jakims meblem niepotrzebnym przyjezdza - teraz bedzie mial okreslony cel, 2. jest tanio, 3. mama lubi klopsiki szwedzkie ( tato zreszta tez) 4. podoba mi sie wzornictwo 5. no i jechac po sama wanienke to bez sensu, dlatego juz bedzie podlaczony zakup stolu do przewijania, przescieradelek, poscieli, reczniczkow, jakis koszy do *******ek....:-)

ewela a swoja droga wlasnie odkrylas sprzedawce na allegro u ktorego mozna sporo ciekawyh rzeczy kupic :D dzieki :*
 
ewela_grzyba - dokładnie o taką, nawet u tego samego sprzedającego xD Zamawiam u niego kilka innych rzeczy wiec przesyłka będzie jednorazowa. Również dołączam się do prośby Eweli o opinię. :D
 
Lepsza wanienka zwykła, z ewentualnie dokupionym wkładem (tylko pytanie jakim? gąbkowym czy plastikowym?) czy profilowana? Niestety nie znam się, moja mama z kolei mówi że kiedyś nie było takich profilowanych i też nie wie. Strasznie się boję tych pierwszych kąpieli, nie wiem czy sobie poradzę. Dlatego myślałam nad profilowaną żeby sobie życie ułatwić, ale czy to na pewno dobre dla dzidzi?

I co myślicie o takim termometrze?
TERMOMETR W SMOCZKU smoczek MICROLIFE NAJTANIEJ! (2079633257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ja nie lubie przepłacać, ale nie warto inwestować w termometr za 19 PLN! Przy pierwszej ciąży zrobiłam ten błąd i kupiłam najtanszy termometr baby ono za podobną cenę. Był do wyrzucenia. Termometr posłuży przez kilka lat, trzeba na niego wydać przynajmniej ok 100, ale naprawde warto. Polecam bezdotykowe na podczerwien, do ucha lub czoła. Ja to zrozumiałam przy pierwszej gorączce mojej małej Marysi. :zawstydzona/y:

ntmkw - chodzi Ci o taką wanienkę profilowaną ?
Profilowana WANNA wanienka Z ODPŁYWEM Hippo (2068697271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja się właśnie zastanawiam nad tą hippo? Dziewczyny, czy któraś z Was z niej korzystała i czy jest ok? Bo może nie warto przepłacać i kupić najzwyklejszą wanienkę?

reniuszek
- fajny otulaczek :tak: Ty chyba sporo rzeczy dla maluszka kupiłaś w ikei, nie? Mi pozostaje allegro albo moje zadupie :-D no i Lublin...
Ja bym kupiła najzwyklejszą wanienkę!!
Profilowana posłuży baaardzo krótko, jak dla mnie jest mało bezpieczna (dzieko może przeciez sie wyślizgnąć z tej 'rynienki'), ciężej ją domyć (zakamarki, odpływy) no i ciężej domyć dupke dziecka czy plecki. U mnie się najzwyklejsza sprawdziła. Kupiłam od razu taką większą i mała do teraz sie w niej pluska, a ja nie musze dzieki temu pełnowymiarowej wanny codziennie tonami wody napełniać.

Edit, na dno kłade mate antypoślizgową (gumową), wczesniej pieluche tetrową. Kurcze, aż szok, że jeszcze wszystko pamiętam :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny polecam sprzedajacego z linku z wanienka :-) Ja juz po wszystkich zakupach, u niego własnie tez sporo zamawiałam i realizacja super !!!
 
Do góry