reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
Paulusia wizualnie najbardziej podoba mi sie różowy kot, ale cena wyższa i chyba bom sie zdecydowała na jids play to fioletowo szare.

Słyszałam że należy unikać nożyczek z Canpola bo są tępe, ja mam zestaw z BabyOno. Nie uzywa sie już gruszek, zamiast tego wodę morską i np Fridę w razie kataru...
 
Ja postawiłam na kosmetyki NIVEA. Sama dla siebie kupuję w zasadzie tylko Nivejkę, jestem zadowolona, więc mam nadzieję że dzidzia też będzie. Zamiast oliwki postaram się używać taki balsamik właśnie tej firmy, bo nienawidzę oliwki.

Paulusia
- ja również stawiam na trzecie.

Julianna - dlaczego nie używa się gruszek?

Znowu byłam dzisiaj na małym szopingu, i ZNOWU wynalazłam "milion" ciuszków dla naszej dzidzi. R. zaczął już zrzędzić :-D. Dobrze że zabrałam się za pranie i prasowanie jakiś czas temu, biorąc pod uwagę że teraz to już nie ustoję tyle ile wcześniej. Jutro jedziemy po ostatnie rzeczy, butelki, smoczki, wanienkę i takie tam. No i jak już to wszystko będzie, to w zasadzie możemy zacząć witać Anielę - Idę na świecie.
 
Julianna wiesz jeszcze w naszych czasach zdarzają się pomyłki, niestety i dopóki nie zobaczę córki to na 100% pewna nie będę. Chociaż z ciuszkami dla księżniczki szleje :-D
 
reklama
Paulusia-a wiesz ze ja to samo mialam ostatnio, tak patrze na te ciuszki dla chlopca i sobie mysle o mamo a jak sie okaze ze to jednak dziewczynka :-D A z tym kolorem to moze niebieski?
 
Do góry