reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Jeżeli będę a raczej tak no bo w końcu to będzie jesień i zima, to tego co kupiłam. Łatwiej się go obsługuje. Jest już przyczepiony i tak zostanie :-) ten oryginalny nie przypadł nam do gustu :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila nie przejmuj sie to sie nazywa baby brain :)

Życiowa spokojnie zdążycie:) najważniejsze ze ubranka nasz juz gotowe i zabezpieczone w workach. A sypialnia sie nie przejmuj mysle ze maluszkowi to i tak wszystko jedno, najważniejsze ze mama blisko:)
 
tekila rano jeszcze smigala. wczoraj były kolejki i wpuszczali co jakiś czas hehe wyskakiwal komunikat że np. za 30min będziesz mógł wejść na stronę bla bla bla

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
no nie działa, bardzo się tam ostatnio pogorszyło z tą smykową stroną :/ A nie wiecie czy w stacjonarnych też jest przecena? Bo mąż będzie po odbiór zamówienia, może by zerknął...
 
Pamiętacie mój koszyk dla synka? kupiłam go za 50zl na jednej z grup na fb. i troszkę naprawilam i zmieniłam mu "imejdż"[emoji14]
1475478129728.jpg


teraz sobie czeka na wkład dziecięcy[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475478129728.jpg
    1475478129728.jpg
    55,4 KB · Wyświetleń: 1 028
reklama
Do góry