reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ja o pakowaniu torby pomysle tak za ok msc w sumie koszule mam dwie,majtki siatkowe az dwie paczki,pierdołki higieniczne w kazdej chwili w aptece moge isc kupic,tantum rosa tez sobie kupie a Wy?
 
reklama
Nie wiem jak cenowo w tym sklepie bo juz wszystko mam ale dostałam dziś takie kody znizkowe może któraś będzie chciała skorzystać.

1470775952336.jpg


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470775952336.jpg
    1470775952336.jpg
    51,3 KB · Wyświetleń: 395
Betka ja też kupię dom antum rosę. Ja torbę zacznę pakować w połowie września, zresztą większe zakupy też zostawiliśmy na wrzesień. Po malu coś tam kupuje, ale to takie pierdulki na większe jest jeszcze czas :)
 
Nie pomyślałam o tym ale fakt tantum rosa mogłoby się przydać.
Ja na koniec sierpnia/ początek września będę prała rzecz dzidzi i wtedy spakuję torbę :-) Ale moje te podstawowe rzeczy do szpitala stoją cały czas spakowane jakby coś się działo, chociaż mam ogromną nadzieję, że do porodu z nich nie skorzystam.
 
Ja mam z trzy w jednej spie ciazowej i jest rozpinana z przodu ale do karmienia nie wydaje mi sie byc super wygodna a dwie po boczkach maja guziki chyba lepsze beda takie.
 
Moim zdaniem lepsze te rozpinane na środku (byleby w miarę spore nacięcie było), ale tu pewnie co mama to opinia. Na oddziale leżała ze mną mama, która miała te rozpinane z boku i wiecznie piersi na wierzchu. Zresztą w domu ja i tak używałam głównie piżam i było mi tak wygodniej niż rozpinać guziki. Ja teraz kupiłam taką: Link do: Koszula nocna
 
Julianign jakiś musisz kupić. Ja miałam kupiony jeden materialowy stanik ale z fiszbinami (choć mówią że lepiej bez fiszbiny) akurat u mnie piersi tylko jeden rozmiar poszły wtedy po porodzie więc w ten materialowy spokojnie się wcisnelam.

Tekila ja do porodu miałam właśnie tak szatę koszule żeby bez żalu ja odrazu wrzucić do kosza. Zresztą było mi tak gorąco że najlepiej by mi było w samym staniku albo i bez haha

Ja mam takie koszule co się podnosi przód, pod spodem jest takie wycięcie i widać piersi wtedy. Śmiesznie to brzmi ale są wygodne.hehe

 
Ja przy córce nie miałam biustonosza typowo do karmienia. .. teraz też nie kupuje...
Szczerze to nawet koszuli do karmienia nie miałam a taką z trzema guziczkami na środku i było ok. Albo koszule na ramiączkach i juz :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja właśnie zamówiłam koszule na cienkich ramiączkach bo takie tło noszę, w innych mi jest niewygodnie. Ale kupię do szpitala z dwie takie jakieś bardzo tanie, żebym się komfortowo czuła jak będę uczyła się karmić :-) chociaż na pokój nikt wejść nie może , nawet ojciec dziecka więc spoko :-) no ale mimo wszystko nie chce leżeć z cyckiem na wierzchu :-) zresztą przyda mi się taka jak u teściów będzie spać :-)
Stanik do karmienia chyba kupię, bo ogólnie to lubię wygodę :-) muszę później moje rzeczy przejrzeć czy w ogóle coś mam takiego w czym będzie mi się wygodnie karmić bo ja na codzień chodzę do pracy elegancko ubrana, i mam raczej większość takich rzeczy...ech wiecznie coś :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry