reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Zestresowana się i kupilam właśnie dwie kobiety szule do szpitala :p jedną rozpinana po bokach druga po środku. W domu raczej preferuje pizamki, mam takie rozpinane lub po prostu do góry podniose. Staników też szukam tylko chciałabym ładne jakieś, a o takie ciężko :( ciąża to jedyny moment kiedy mam w ogóle biust więc chociaz tak bym chciała się nim nacieszyć, nosząc seksowne staniki
 
reklama
Wiktoria jak nie masz wielkiego biustu a chcesz ladne koronkowe to w necie do karmienia sa bardzo ladne..ja akurat mam dosc duzy biust i.nosze teraz takie wogole nie usztywniane bez fiszbin najwygodniej mi bo odparzen dostawalam jak nosilam z fiszbina
 
Ja bym chciała lekko usztywniane z takiego grubszego materiału, ale dopiero zaczynam szukać :) taak teraz mam 70c, a tak to to małe B więc same rozumiecie :)
 
Mi sie czesto robia takie odparzenia czy to uczulenia pod biustem od stanikow teraz od tych babciowych nie mam:D
Wiktorka no musisz sie nacieszyc cyckami;) rozumiem
 
Wiktorka doskonale Cię rozumiem, mam tak samo, teraz to u mnie 85C czasem nawet D z takich maleństw się zrobiło:-) :) Ale niestety coś za coś, mam straszne rozstępy o_O
Natomiast dojrzałym do decyzji o miękkim staniku, którego nigdy wcześniej nie nosiłam:p
 
Odpukac rozstępów na razie nie mam :) zobaczymy później. Szczerze wam powiem, że ostatnio czuje sie super. Mam dużo siły, chodze, biegam, załatwiam ogólnie wszystko super :)
 
U mnie też się rozstępy pokazały i o dziwo nie na brzuchu czy piersiach tylko na biodrach :/ Zaczęłam je traktować bio oilem od razu, zobaczymy czy to coś pomoże.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Betka no współczuje :( fakt że snem i u mnie ciężko. Młoda mocno się wierci i kopie boleśnie.
Ja kilka razy dziennie smaruje się kremami na rozstępy. Strasznie boję się, że na brzuchu się pojawia. Ja używam z pharmaceris rano i wieczorem, a w ciągu dnia nawilżające
 
Do góry