reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Tak mi też teraz przyszło do głowy skąd mam wiedzieć jaki rozmiar stanika sobie kupić !? a przecież muszę mieć jakiś do szpitala , bo mi już z piersi się leje to co dopiero po porodzie
 
reklama
Ja mam tylko ubranka, pieluchy tetrowe i jednorazowe, termometr do wody i krem do pupy a dla siebie podkłady poporodowe i tyle ;-) wybór wózka i łóżeczka to dla mnie tak skomplikowana sprawa, jakoś w tej ciąży w ogóle nie umiem podejmować decyzji:-/
 
Hmm nie no to mi do dziecka zostało kupić tylko kosmetyki, pieluszki i termometr :-)
Gorzej właśnie ze mną sprawa wygląda :-) dziś zamówiłam jedna koszule ale taka do domu :-) ogólnie z zakupami dla siebie muszę poczekać do kolejnej wypłaty, bo z tej już dużo poszło na dziecko....
Do porodu chce szpitalną, położna mówiła że są lepsze bo absorbują pot itp :-) a po porodzie to takie jakieś tańsze , żeby nie było żal jak ubrudzę :-)
Dzidzia to Tobie dość potężny zakup został na koniec :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To widzę, że muszę wziąć się w garść, bo jestem jakaś zapóźniona;-)
Co do wózka to mamy wybrane 3 modele a w sklepie powiedzieli, że czeka się 2 tygodnie więc tragedii nie ma:-) tylko najgorzej wybrać.
 
nam dla dziecka w sumie materac został i w ciuchach troszkę jeszcze muszę popatrzeć czego brakuje, ale większość już mam nawet z pieluchami.
dla siebie czekam na podkłady poporodowe i takie bardziej higieniczne rzeczy, ale już zamówione, więc lada dzień przyjdą, torba w połowie spakowana. Tyle, że mnie już synek raz nastraszył w nocy to już wolę być gotowa.
 
hej, ja już mam wszytko co potrzebuje do szpitala i jutro mam zamiar pakować torbę, ale to dlatego, ze od początku ciąży i nawet przed każdy lekarz mówił mi o ryzyku przedwczesnego porodu ze względu na moja wadę anatomiczną , także muszę być gotowa i jak to spakuje to lepiej się będę czuła
 
Jejku bo wiecie to w sumie kolo 6-8 tygodni tylko[emoji14]
U niektórych troszkę więcej a u niektórych troszkę mniej :)
Szkoda ze nie mamy listy takiej naszej z terminami porodów byśmy mogły odliczać :D


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
różnie po prostu może być, ja z córką wylądowałam na patologii przed terminem i już do porodu nie wróciłam do domu. Bez paniki, ale wydaje mi się, że powoli trzeba myśleć o pakowaniu się na spokojnie, bo potem to też już inne rzeczy na głowie. A do torby idą rzeczy, których na co dzień nie potrzeba to mogą sobie tam leżeć.
 
reklama
No racja bywa różnie :-) mi zostało jednak więcej niż Wam bo jestem w 29tc :-) więc myślę, że jednak te 3 tygodnie mogę jeszcze poczekać :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry