reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Te wszystkie sa z rozmiaru 0-3 ale jak widac to roznie wypada. Dla niuni biore najmniejsze a dla starszaka jak kupowalam to patrzylam w informacjach jaki rozmiar do jakiej dlugosci wkladki

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ruda ;) jesteś niesamowita, gdzie ty to wszystko w domu mieścisz :D

Co do proszku to warto sie zaopatrzyć w próbki i sprawdzić czy nam odpowiada np. zapach. Wszyscy tak polecali lovele, a uwierzcie mi że w pierwszej ciąży uprałam właśnie w próbce jeden wsad pralki i nie byłam w stanie znieść tego zapachu!!! Do tej pory mnie dość mocno drażni i jestem w stanie od razu wyczuć, że ubranka ma ktoś wyprane w tym proszku. Ja do tej pory piorę córce w dzidziusiu (choć nie dopiera niestety wszystkich plam). Sporo osób teraz poleca białego Jelenia, ale ja nie próbowałam jeszcze. JELP też chyba jest ok, choć z tego co wiem to chyba wychodzi drożej, ale mogę się mylić. Jest tego na prawdę sporo.
 
Dziewczyny ja też właśnie słyszałam, żeby tego emolium nie kupować bo jak się dziecko do tego przyzwyczai to nic innego nie będzie można używać. Ponoć im mniej się dziecku funduje kosmetyków tym lepiej, a z tego co słyszę najlepiej używać tylko czegoś do mycia typu Jonhson i jeżeli to koniecznie to wtedy czegoś do smarowania bo część dzieci w ogóle tego nie potrzebuje. Mówię to na podstawie bardzo wielu opinii moich koleżanek :-)
Co do tego katarku do noska to też słyszałam opinie lekarzy, że to jednak mocno nadwyręża błonę nosa i lepsza jest ta Frida.
Tyle słyszałam :-)
Co do pieluch ja kupię na noc pampersy a na dzień dada bo ponoć nie ustępują tym drogim :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny już dzieciate, a co sądzicie o kosmetykach rossmanowych babydream? Bo słyszę dużo dobrego o nich i ja chyba na nie się zdecyduję. O Johnsonie słyszałam za to dużo kiepskich rzeczy, między innymi, że zawierają jakieś szkodliwe substancje. Zainteresowane odsyłam na 'czytamy etykiety', kiedyś był artykuł o tym.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Johnsona nie kupuje podobno lipa. Z pieluchami zrobie jak Tekila miałam w okazję porównać pieluchy i faktycznie dada są niemal identyczne jak pampersy.
I faktycznie po co kupować od razu emoliaty do atopowego zapalenia skóry? Kosztuje to bardzo duzo, a niekoniecznie jest potrzebne.
Wy już wyprawkę taką robocie? Ja dopiero we wrześniu
 
Do góry