reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ja wam powiem ze bardzo dużo rzeczy dostałam od znajomej która urodziła w styczniu... reszta to kilka wyjść do sh i tam się trafiały największe perełki ;) znając moja mamę to pewnie i tak dokupi coś więcej. .. bo ja powiedziałam ze na pierwsze miesiące mamy raczej już wszystko...
musze skarpetki dokupić i kilka pieluch to takie rzeczy które mam zapamiętane ze ich brakuje... ale chciałam szybko wszystko mieć z głowy póki jestem na chodzie bo później mi się nie będzie chciało hehe



Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Życiowa szacun, że masz to wszystko wyprane i wyprasowane :-) ja mam podobna komodę na trzy szuflady i jest pełna na maksa :-) z tym, że muszę stamtąd zabrać wszystkie rzeczy powyżej 62 bo po co mają mi miejsce zajmować :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tekila ja mam 5 szuflad w tym jedną pustą ;) a ubranka mam też 62-68 w niej ale opisałam je w warkach hehe zresztą te rozmiarowki jakieś dziwne... 56 do 62 przykladalam i były takie same... w razie czego mam jeszcze szafę z półkami w sypialni[emoji14]

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
taaaaak ja też przyłożyłam półśpiochy 62 i 68 ze smyka i się okazują, że różnica prawie niezauważalna. Do tego wiele ubrań jest opisywanych 0-3 miesiące i też różnie to bywa. Rozmiar rozmiarowi nie równy.
Wiktorka z tym dokupowaniu ciuchów to ja pamiętam, że nie było kiedy się wybrać na spokojne zakupy, ale ja miałam po prostu dziecko mocno cycusiowe i co chwilę głodne :)
 
Anuleczka to chłopa swego wysle lub koleżankę. Nie chce przesadzic żeby później nie okazało sie, że większość nie używana leży.
 
Wiktorka tak tylko pisze jak u mnie było, zresztą zawsze można przez internet też zamówić. Tyle, że ja wiem, że przez pierwsze miesiące nie będę miała do tego głowy, chciałabym jak najwięcej czasu córce poświęcić, bo na pewno mimo, że teraz bardzo się cieszy to będzie przeżywać. Już teraz widzę, że bardzo się nad tym zastanawia jak to będzie jak pojawi się brat :)
 
Dziewczyny mam pytanie dotyczące monitora oddechu z niania. Czy możecie polecić coś sprawdzonego? Zastanawiam się nad tym monitorem czy kupić czy nie...Ale są w dobrej cenie na olx na gwarancjach...mniej więcej kosztują tyle co nowa niania...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny patrzcie ??!! :-)
 

Załączniki

  • 5883219017.jpg
    5883219017.jpg
    98 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry