reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Mi się też podobają te komody z tego zestawu ale niestety nie dam rady jej nigdzie wstawiać :-\ do mebli w sypialni nie będzie pasowało, do drugiego pokoju też nie bo mam jasne meble... ogólnie to mam z tym właśnie kłopot, że nie mam pomysłu na mebel do sypialni na ciuszki.. miejsca średnio, no i nie chce mieć miliona różnych mebli... Mamy tan meble z Ikei malm ale już nie robią naszego koloru więc nie mogę dokupić jeszcze jednej komody :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja postanowiłam na kolor uniwersalny :) dąb sonoma. .. mieliśmy pierwsze meble w takim kolorze i teraz są u córki w pokoju. w dużym pokoju mamy ciemne meble. a w sypialni mieliśmy tylko łóżko[emoji14]tak więc dokupilismy komodę. od małej zabraliśmy szafę a jej kupiliśmy regał schodkowy (w szafie miała zabawki dla których nie było miejsca na tradycyjnym regale).
nijak nam będzie to pasowało do łóżeczka. bo będzie ciemne (nazwa NIKOLA ) ale takie akurat po taniosci mogę odkupić od znajomej a jest porządne wiec nie ma co narzekać ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też właśnie zamowilismy łóżeczko - Amelia z firmy Klupś. Zależało mi żeby bok łóżeczka był zdejmowany,a ten model tak ma, więc dla mnie idealne :)
 
to ja się wam pochwale swoją komoda ;) bo już prawie wszystko jest poprane i poprasowane hi hi

1469355000624.jpg


zostały mi kombinezony do wyprania. .. ale ich nie będę w dużej temp prala. .. jak myślicie? to takie wierzchnie okrycie wiec chyba nie trzeba aż tak bardzo się wczuwac jak przy np. body...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469355000624.jpg
    1469355000624.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 270
nooooo życiowa jestem pełna podziwu :) wszystko w gotowości :) ja się za pranie i prasowanie zabieram dopiero w przyszłym tygodniu, jestem teraz na etapie sprzedawania rzeczy po córce, które na syna na pewno się nie nadadzą. Miejsce w komodzie już jest, więc teraz już pójdzie to jakoś. Wstępnie widzę, że mam sporo pajaców na 62, za to mało bodziaków i chyba czapeczki jakieś muszę dokupić, bo w lecie z córką właściwie nie używałam.
 
Zyciowa wow:) ja taki komplet bede miala pewnie gdzies na koniec sierpnia bo dopiero po meble jade za jakis czas dzis wlasnie ogladalam w necie:)
 
No u mnie w sklepach meble nie sa tanie,a my jedziemy do Ikei po takie proste biale lozeczko komode itd..:)w dobrych cenach nawet
 
reklama
Życiowa wow. Ja to pewnie dopiero we wrzesniu bede mogła pochwalic sie takim przygotowanoem :)
Mam kupione kilka rzeczy i stwierdziliśmy, że teraz bierzemy sie za kocyki, rożki. Ubranka i tak pewnie bedziemy dokupowac sukcesywnie
 
Do góry