reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Dzidzianapokladzie to bardzo trudne pytanie :) moim zdaniem przydaje się mieć dużo, bo ja na początku nie miałam siły na ręczne pranie a szkoda puszczać pralkę z kilkoma bodziakami jak one są malutkie takie. A dziecko trochę jednak tego zużywa. Przynajmniej tak miałam przy córce. Choć ona urodzona latem to głównie bodziaki z krótkim używałam, teraz trochę tego będzie więcej. Ja dopiero w przyszłym tygodniu zacznę liczyć ile czego mam i ile jeszcze brakuje...
 
reklama
Mi się wydawało ze mam sporo ubranek... wklejam listę. .. ale nie wiem czy to nie za mało. .. moja mama mnie uświadomiła że to jednak będzie jesień i zima wiec może mi wolniej schnac pranie...
może jeszcze dokupie coś. ..
spioszkow nie mam w ogóle prawie... ale stawiam na pajacyki ze względu na porę roku właśnie. ..

1468842886-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do prania to dlatego kocham program 15 minutowy w pralce :)
Jak będzie trzeba to szybko zapiore i do pralki na 15 min.

Ja tez celuje w komplety body plus pajac ... przy starszym miałam więcej śpiochów i ile było tego ubierania ... pajace dużo wygodniejsze ...


 
Ja właśnie dziś dostałam kolejne rzeczy :-) fajny kombinezon, spodnie na szelkach takie ocieplane, taki kombinezon jakby było na plusie , do tego kilka śpioszków o różnej grubości :-) później wkleję foty :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To pewnie wszystko zależy od dziecka, mojej przyjaciółki synowie bardzo ulewają i przebiera ich średnio 7 razy dziennie.... a inna przebiera dwa razy...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O tak spiochy to zlo! Te podwijajace sie kaftaniki kto ty wymyslil:-) pajace rozpinane po calosci sa najlepsze. W dzien ten ubieralam body I polspiochy. Na spacer na to kompinezon koc I do wozka. Ile ja sie nasluchalam ze zima ( synek z listopada) a dziecko bez rajstopek? Taka zla mama bylam :-) teraz tez bede :-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry