reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Tak , anex sport , niestety z pokazaniem spacerówki będzie ciężko bo wczoraj tylko ją przymierzyliśmy żeby sprawdzić czy wszystko z nią dobrze i dałam ją rodzicom do przechowania do domu bo my mieszkamy w bloku i nie miałabym miejsca żeby ją trzymać , a potrzebna będzie tak na prawdę pewnie za jakiś rok dopiero , ale wygląda też fajnie , spacerówka też ma taką nakładkę na nóżki żeby dziecko nie marzło i w ogóle dużo opcji jest żeby coś przestawić przypiąć odpiąć itp. aż byliśmy pod wrażeniem, że takie to wszystko 'przemyślane' . Waga wózka jest chyba dosyć duża jednak , znaczy ja się na razie nie przymierzałam do podnoszenia go , ale moja rodzina zgodnie stwierdziła że na pewno go nie dam rady wnosić do mieszkania . Koła jednak są dosyć potężne i chyba będzie można nim wjeżdżać albo zjeżdżać po schodach .
 
reklama
Nakupiłam [emoji12]
1468694702-tphypg.jpeg
1468694711-t5hfqf.jpeg
1468694719-1h5i1y.jpeg
1468694728-jqhdiy.jpeg
1468694736-wk4nrz.jpeg



http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
reklama
Do góry