reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
image.jpg
ja też mieszkam na 3 piętrze , ale doszłam do wniosku że ile by nie ważył nie dam rady sama go wnieść , obok bloku mieszka moja babcia więc myślę że może u niej będę zostawiać wózek a dzieciaczka przenosić te 100m. Macie może wybrane już jakieś foteliki ? podobno ten który można dokupić do tego wózka który wybrałam nie jest zbyt dobry i zastanawiam się co robić
Ja juz mam fotelik:) my duzo jeździmy i wybrałam fotelik ktory sie rozkłada Kiddy cos tam... Sprawdź pewnie więcej fotelików pasuje do Twojego wózka, zazwyczaj jest kilka modeli:)
Moja córa i jej antek juz go testują no i kolor tez wybrała oczywiście, dobrze ze małemu bedzie wszystko jedno bo mało męski
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    790,4 KB · Wyświetleń: 75
Tak Tekila inny, żeby zobaczyć jak rozpisują w nowym modelu. Sevilla na stronie producenta ma taką samą wagę podaną, a miałam go w rękach i na pewno nie waży 9 kg :) Nawet na stronie producenta jest znaczek z wagą stelaża bez kół.
I tu nie chodzi o wiarę, tylko o to byś była świadoma, że dzieckiem będzie co dźwigać już. Na szczęście po schodach da się zjechać w dół i wciągnąć nie podnosząc. Ale jeżeli teraz sobie z nim radzisz, to nie będzie źle :)
Edit: siostra ma Camarelo Carmela i mówi sama to rozkminiała i to jest waga bez kół.
 
Ostatnia edycja:
Ja też miałam sevile w ręku i ten nowy i są dużo cięższe. Tam gdzie widziałam carere facet od razu nam powiedział, że pozostałe mimo opisu sa innej wagi. Dlatego mówię na podstawie tego co sama miałam okazję widzieć. Wiem, że dziecko waży, ale wózek 10kg plus dziecko to co innego niż wózek 15kg plus dziecko. Zresztą Sevila waży chyba z 13kg bo w innym sklepie taka była podana waga i było to czuć.
Ja chce na żywo obejrzeć carmele bo tak jak piszę widziałam carere, która jest bardzo lekka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila jak okreslisz wagę innych wozkow majac je w reku to ponownie zaryzykuje i załoze sie o taki wozek. A bardziej o gotówkę wartosci wozka. Chyba ze tylko ja balwan jestem i mnie trudno takie cos okreslic.
8 kg jak mowila Pani w sklepie to stelaz bez kół tak jak pisala Bellina.
I to ze przyznalam racje ze lzejszy od reszty to nie wypieram sie ale roznica jest 8 a 10,5. Tyle samo co 10 a 13. Ja mialam wozek 13 kg i dodatkowo skladal sie tak ze moglam go do kieszeni wsadzic.
2 kg różnicy robi jak idziesz 10 km, ale nie z parteru na 2 pietro.
Tak jak Ala napisala wazne ze Tobie sie podoba i odpowiada wagowo.
Gdybys jednak miala dosc noszenia 10,5 kg i dziecka bo pewnie osobno bedziesz robic te rundki to od roku polecam parasolke 4 kg. Jepp wrangler all weather. Taka parasole wezmiesz z dzieckiem na raz bo sklada się i nie zawadza.

Nie ma tragedii ja mojego slonia jak w aucie usnie a do tesciow jade tez wnosze na 3p, bez wozka 23 kg
 
Tak piszecie o tych wozkach i z ciekawosci weszlam na strone mojego.upatrzonego expandera i dostepnosc w miastach w wojewodztwie i.dosc slabo to wyglada..chyba bede musiala przed kupnem podzwonic popytac do kilku miast...bo u mnie w miescie nawet nie ma sklepu z wozkami stoja po trzy cztery i wez wybierz..lipa
 
Julianign jak fotelik który można dobrać nie jest dobry z atrstami to nie warto go brać. Lepiej poczytaj w internecie o fotelikach. Poświęć na to kilka dni bo to ważny aspekt bezpieczeństwa dziecka.
Ja akurat miałam i nadal będę go uzywala, bo mam go dwa lata, Maxi Cosi Cabriofix. Jestem z niego zadowolona.
Szczerze to myślę że to noszenie dzieciaczka do babci może być trochę uciążliwe. Nie wiem czy nie bardziej jak noszenie wózka. A nie macie jakieś przechowalni w piwnicy?

 
reklama
Tola moja tez 23 kg. Hihi ale dzielna jesteś skoro podejmujesz się wnosić ja na 3 piętro!!! Ja do pokoju ją nie zaniose nawet...
 
Do góry