reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Nie glupie bo ja tez latem sie przyklejam w samochodzie chociaz mamy czarne a wozek mam bialy. Tu nawet kolor nie pomoze ;p

Pokaz jak sie na cos zdecydujesz ;)
 
reklama
Ann fajna sprawa pierwszy raz widzę taki bajer pomysłowe, że przyłączasz to do swojego łóżka ale chyba lepsze takie standardowe..
 
Gdybym miała możliwość postawienia dostawki, to bym dostawiła ;) ale nie mam i moje dziecię śpi ze mną. Fajna sprawa. Są też drewniane, bo ta nieco jak łóżeczko turystyczne.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam standardowe łóżeczko. I chcę żeby maluch miał tetaz dostawke. Bo uważam że łóżeczko to za duża przestrzeń dla takiego maleństwa bynajmniej na poerwsze pół roku. Potem może zamieszkać z bratem w pokoju w lozeczku.
Tylko zastanawiam się czy to konkretnie będzie dobre, bo innych lepszych nie znalazłam. Ale nie ma za dużego wyboru w tej dziedzinie.

Bellina no dokładnie to jest plus bo możesz to poskładać i do auta wsadzić. No i wędrować z tym po całym domu bo ma kółka. Jestem prawie przekonana do tego, ale jeszcze misze dojrzeć z ta decyzja.
 
Ale kołyski nie przysłowie do łóżka swojego tak czy tak będę musiała wstawać. Nie zmieści się maluch w łóżku. A pozatym nie chce spać z noworodkiem. Itak w pl są tańsze niż tu w de.
Pozatym jestem zdania że warto inwestować. Bo to nie dla jednego dziecka. Jak nie nasze to w rodzinie będą bo nasze są pierwszymi. Szkoda tylko że na to nie wpadłam przy pierwszym synku.
 
reklama
O nie u mnie to nie przejdzie. Każdy ma mieć swoje łóżko. Młody spał ładnie w łóżeczku, ale myślę że w takim małym jeszcze lepiej by spał.
 
Do góry