reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Betka ja chce kupic elektryczny Medela Swing + Calma, jest bardzo drogi, ale po przejrzeniu opinii jestem zdecydowana. Przedtem mialam ręczny Avent i sie namęczyłam tylko.
 
Tylko,ze te elektryczne sa o wiele drozsze niektore mamy pisza,ze tez ciezko sie pokarm sciaga..sama niewiem kurcze
 
Betka jak Ty będziesz mieć pierwsze dziecko to możesz sie wstrzymać do porodu i zobaczyć czy będzie Ci w ogóle potrzebny a najwyżej kup jakiś tańszy ręczny na razie. Ja już wiem, że miałam ciężko z pokarmem i odciąganiem, dlatego nastawiam się tak a nie inaczej.
 
Ja miałam ręczną medelę, nie używałam często bo nie miałam potrzeby, ale czasem trzeba było wyjść z domu i się przydawała. Elektryczne podobno są mniej delikatne. Medela ta ręczna ma opcję podpięcia pod silniczek, który można wypożyczyć w Krakowie z tego co wiem. Ja już bym nie czekała z zakupem, bo jednak w internecie można kupić taniej a tak to się bierze na już w cenach niekoniecznie promocyjnych :)
 
Tylko ze musze kupic niebawem bo od poloznej dostalam liste do.szpitala.i trzeba miec juz laktator a jak ja nie znam sie jestem zielona to wez teraz wybierz..:/
Znalazlam elektryczny z dobrymi opiniami niedrogi i jak juz to chyba na niego sie zdecyduje..
Ahh..
 
Betkaa nie rozumiem:( po co laktator do szpitala? Przeciez oni tam maja najlepsze, profesjonalne dojarki z tego co pamietam:) ja przy córce mialam z avenu ale mała nie chciała cyca wiec przez 3 miesiące odciagalam pokarm! Do teraz mam koszmary ze po nocy mleko odciągam co 2 godz. :)
 
Ja tez nie rozumiem Agica to nic bo jest napisane Avent isis laktator,nuk lub medela ! Jeszcze modelami i firmami napisali,to Nam dala polozna w szkole rodzenia co mamy zabrac itd sama ukladala rzekomo:/
 
reklama
Do góry