reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla naszych dzieci! :)

Osinka - zabaweczka wygląda fajnie, ciekawe czy się Agatce spodoba. Ja stwierdziłam, że nie kupuję na razie Jasiowi zabawek (w szczególności takich drogich), bo nie bardzo go rajcują. Lubi swoją matę i książeczkę Tiny Love, ale i tak najbardziej pożądanymi przedmiotami są piloty ;) Najchętniej sciągałby wszystko ze stołu, gniótł i ślintał gazety i wcinał zamkniętą paczkę husteczek higienicznych. A i jeszcze lubi się bawić łyżeczką. Także dziecię jest niewymagające ;D
 
reklama
u nas furrorę robi plastikowa butelka z woda w środku i wycięte dziurkaczem stare plastikowe kolorowe okładki. Wszystko bezpieczne i tanie na wzór śnieżnych kul - warto spróbowac ogromna radocha :)
 
Oj taaak,piloty sa the best!!!! No i budzik!!Ostatnio najlepszymi zabawkami sa wlasnie te ku przerazeniu Bartka(Pilot to jego ulubiona zabawka ateraz nagle konkurencja sie pojawila ;D )
No i wszelkie kolorowe papierki sie u nas sprawdzaja,ale odrazu do buzi trafiaja wiec trzeba uwazac.I szelki od wozeczka -nie wiem co w nich widzi,bo sa czarne ::)
 
osinka pisze:
u nas kwiatki, listki, a na miejscu nr 1 najlepsza zabawa to łapanie mamy za włosy i okulary ::)
u nas to samo + wszystko co szelesci :) ostatnio jak mala zaczela marudzic w supermarkecie to zabawilam ja waflami ryzowymi - swietnie szelescila ta folia ;D i 15 min dluzej moglismy polazic po sklepie ;)
 
emi tez uwielbia targac za wlosy ale robi to tak mocno ze szok
ja sie nie daje to maz sie z nia w to bawi jego tak nie boli
 
U nas od wczoraj hitem jest zabawka z Tiny Love ma dużo szeleszczących elementow a to jest najfajniejsze. Piłka nawet wygrała z opakowaniem po gumach orbit a to już duże uznanie w oczach Majki.

Activity_Ball_L2.jpg


No i Majka dorosła do zabawek do kapieli dzisiaj pierwsza kapiel z kaczka zobaczymy czy sie spodoba.
 
reklama
asioczek świetna zabaweczka :)

a Maks dziś dłuugo bawił się drewnianą łyżką taką do nabierania miodu
wylizał dokladnie, a raczej namoczył ;D
 
Do góry