reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

reklama
dziewczyny wyrzuciałam chyba juz 3czajnik bezprzewodowy w ciagu5lat bo ciekł jak cholera, od poniedziałku gotuje w wode w garnku.
Może polecicie mi jakis czajnik co Wam się sprawdza:tak:
 
Dziewczyny a czy to jest Mai Tai? czy jakies inne cudo?
Bo kupiłam dziś w lumpie za 3 zeta:-D

to nie jest mei tai, to jest inne cudo zwane nosidłem ergonomicznym to znaczy że to takie mei tai ale nie wiąże się go tylko ma paski jak plecack,mei tai jest wiązane i troszkę inaczej wygląda:)

dzięki Kasia zaraz poczytam co to za ustrojstwo? a jak często odkamieniasz czajnik? bo ja tak raz na 2tyg octem robiłam.

wiecie co ja tak czytam o tym waszym odkamienianiu i stwirdziłam że musze wam coś napisac,zainwestowałam w dzbanek filtrujący do wody "britta" 20 euro plus dwa wkłady gratis (jeden wkład starcza na jakieś 1000 litrów wody i nie muszę odkamieniac mojego czajnika (ma płaskie dno grzałkowe) bo wogóle nie mam kamienia,wogóle ale to wogóle,nie robiłam tego juz chyba ponad pół roku,tylko na wierzchu myje go z kurzu a w środku jest jak nowy:)
podaję linka
Strona główna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny wyrzuciałam chyba juz 3czajnik bezprzewodowy w ciagu5lat bo ciekł jak cholera, od poniedziałku gotuje w wode w garnku.
Może polecicie mi jakis czajnik co Wam się sprawdza:tak:

ja od dłuższego czasu używam zwykłego z gwizdkiem, gdyż musialam raz na rok wymieniać bezprzewodowe bo zawsze na felerne trafiałam. I mi teraz gwiżdże :D
 
reklama
Do góry