reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

hej mamuśki
chciałabym byście mi poleciły jakieś mleko dla Gabrysi,lecimy za 3 tygodnie na kilkanaście dni do Polski i przecież nie będę ze sobą mleka dla małej wiozła,a wiecie ja teraz to jej kupuję takie Mon lait Lactel albo Candia - Croissance w zależności jakie jest w sklepie,czasem są na to mleko niezłe promocje, jest dość drogie, około 3 euro butelka jak sie kupuje pojedynczo ale w sześciopaku jest taniej,częśto też kupujemy 24 buteleczki po 250ml,jak dla mnie najpraktyczniejsze i zawsze świeże,Gabrylka wypija około litra tego mleka dziennie więc nie wiem jak będę musiała tachać kilkanaście litrów mleka na lotnisko to mnie chyba tam wyśmieją:)
Gabrysia je uwielbia,pije i na ciepło i na zimno,więc się nie stresuję jak gdzieś jadę,bo poprstu daję jej flachę zimnego i tyle,jest takie mleko w Polsce? a może jakieś podobne? poradźcie coś:)
 
reklama
takie mleko ja po otwarciu trzymam aż mała je wypije,tak jak pisałam średnio wypija litr dziennie albo i więcej,więc nigdy mi się nie zepsuło,jest pyszne w smaku (próbowałam i jest takie jakby aksamitne i nie ma smaku wanilii a to dośc ważne!),ale kiedys przez przypadek otworzylismy dwie litrowe butelki i też się nie zepsuło,ale ja i tak wolę te małe po 250ml,bo łatwiej jak gdzieś trzeba je wziąć,np podczas wyjazdów,mała buteleczka praktyczniejsza,w Polsce to nie wiem ile kosztuje ale tak jak pisałam tu płacę za nia około 3 euro, w sześciopaku okolo 15 a jak jest promocja to i za 11 euro mam 24 buteleczki po 250ml,ja go nie gotuję tylko podgrzewam małej w microfali,mam podgrzewacz do mleka Aventa ale jakoś wkurza mnie jego używanie,strasznie długo to trwa zanim się flacha podgrzeje!noi wiecie,nie trzeba mieszać wody z proszkiem, tylko gotowe mleko i hop siup,na zimno też jest super:)dlatego świetna sprawa podczas jakiś wypadów:):) dzięki za tego linka rubi

chciałam jeszcze tylko dodać że u nas to mleko jest od 10 m-cy do trzech lat, więc trochę inaczej niż w PL:) noi nie ma waniliowego posmaku więc to kolejna różnica:) i wydaje mi się że nie ma nic wspólnego ze zwykłym krowim mlekiem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My pijemy Bebiko zwykłe i ono ma różne smaki - np. bananowy.
Ale Candia też jest fajna!!! I zawsze możesz dodać łyżeczkę smakowej kaszki i będzie podobnie smakować:)
 
reklama
ja chciałam polecić Pampersy Premium Care. Dziś dostałam całą paczkę na przetestowanie, i juz po dotyku widzę, że baardzo mi się podobają :) Jest tylko jeden minus- cena... . Jeśli któraś miałaby ochotę na wypróbowanie, to na tej stronie można zamówić bezpłatny dzienny zapas pieluszek (5 sztuk)
biggrin.gif


http://www.pamperspremium.pl/index.php/home.html
Trzeba podać hasło Streetcom: Dry Max
smiley.gif


aa, i polecam zalogowanie się na Streetcom Polska Sp. z o.o.. Ja biorę właśnie udział w drugiej kampanii
smiley.gif
 
Do góry