reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
Ja bez leżaczka sobie nie wyobrażam..mamy z lewkiem z FP, zakupiony na allegro. W nocy mała będzie w łóżeczku w pokoju z siostrą a w dzień będę ją mieć od czasu do czasu na oku w leżaczku;-)
Z wyprawki to zamówić jeszcze muszę łóżeczko, półko-przewijak i monitor oddechu. W drodze jest karuzelka i laktator :)
Dla siebie jeszcze muszę zakupić 1 koszulę do karmienia i jakiś lekki szlafroczek...i tu mam problem...Poratujcie i coś doradźcie..:sorry:
 
dziewczyny, nie pamiętam czy pytałam...jeśli tak to sorki...

te, które mają nianie elektroniczne, bądź w rodzinie są...
jakie nianie polecacie? jestem zainteresowana zakupem i nie mogę się zdecydować...
rozważam z kamerką i bez.

***
marta cofnij się kilka stron... pisałyśmy duuuuużo o koszulach.
 
Annaoj kce - ja zastanawiałam się nad identycznym przybornikiem bo też mi się podoba. Nie dokonałam zakupu, ponieważ wydaje mi się ze te boczne przegrody są dość płytkie a ja nie potrzebuję tak trzymać ubranek jak jest pokazane na zdjęciu. Szukam z pełniejszymi przegrodami by włożyć tam kosmetyki, chusteczki nawilżające itp.
 
reklama
Camelka no mnie by się właśnie przydało tak co by mogła ze dwie pary śpioszek, jakieś body mieć pod ręką. Łóżeczko będzie u nas w sypialni, a komoda z ciuszkami w osobnym pokoju. Tylko się zatanawiam czy taki przybornik "da radę"
 
Do góry